Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-10-2012, 19:05
Joanna Niedzialek Joanna Niedzialek jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Nowa Deba
Domyślnie W co teraz grasz?

Jako że są wątki "Co teraz czytasz?" i "Czego teraz słuchasz?", to nie dyskryminujmy i tego prężnie rozwijającego się medium, jakim są gry. A więc w co teraz gracie? (z krótkim komentarzem proszę, żebym wiedziała, czy warto zagrać, czy gracie i ziewacie ).

Ja, gdy, co się zdarza rzadko, mam wolny czas, próbuję skończyć stary już horror "The Suffering", który w sumie ma kilka ciekawych pomysłów (w tym bardzo udane projekty niektórych przeciwników), aczkolwiek teraz już trochę trąci myszką. W krótkich chwilach wskakuję też w "Puzzle Quest", aczkolwiek ubolewam, że nie mogę uruchomić go w trybie online :/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2012, 19:31
anekon anekon jest offline
Szyszkownik

Domyślnie

hmm dla mnie dość trudny wątek... ja osobiście kiedyś niesamowicie katowałam Simsy i nawet od jakiegoś czasu nęci mnie kupno Sims3, ale wiem,że bym przepadła ;p
natomiast teraz jeśli mam ochotę się "odstresować" to zaglądam na [url]http://www.gry.pl/[/url]
można tam znaleźć kilka przyjemnych gierek
Stary 09-10-2012, 21:41
Haku Haku jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Odkąd zakupiłem DS męczę je praktycznie nieustannie z czego prym wiedzie seria Phoenix Wright. Dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Widać przygodówki nigdy nie umierają Rewelacyjne sprawy sądowe, humor no i przede wszystkim muzyka. Toć nie dziwota, że seria tak wysoko zawsze zostawała oceniana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-14-2012, 08:03
revelation revelation jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

gry... niestety nie moge juz od jakiegos czasu wygospodarowac na to wolnej chwili ale ostatnia gierka jaka trafila w moje rece bylo Plants vs Zombies - mozna ja chyba nazwac zrecznosciowka albo swoista strategia w ktorej pokonujemy kolejne poziomy walczac roznego rodzaju roslinkami z nadcierajacymi falami zombie ;D z bardziej "konkretnych" gierek - slyszalem ze Max Payne 3 jest ciekawy - sam nie gralem ale sadzac po klimacie jedynki i nienajgorszej dwojce moze byc warty sprobowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-15-2012, 01:02
robwoj robwoj jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ostatnio nie mam zbytnio czasu na żadne gry ale uwielbiam klasyki w stylu Baldur's Gate i Gothica . Raz na jakiś czas gram też partyjkę w Team Fortress 2.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-15-2012, 10:21
nataliaa145 nataliaa145 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Angry birds:P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-15-2012, 13:18
kamil89 kamil89 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ostatnio Europa Universalis, dość stara gra. Stajesz na czele średniowiecznego państwa i prowadzisz je przez kilka wieków (zależnie od scenariusza). Dbasz o rozwój technologii wojskowej, handlu, infrastruktury, kolonizujesz Nowy Świat. W drugiej części gry jest więcej historycznych wydarzeń. W sumie to dzięki tej grze poznałem spory kawał mapy świata i historii Europy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2012, 01:36
Checinaa's Avatar
Checinaa Checinaa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Guild Wars 2. Nagrodzono mi w końcu lata czekania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2012, 21:37
Shirral Shirral jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Bydgoszcz
Domyślnie

Ja mam małą przerwę w męczeniu kolejnych erpegów i obecnie kopię. Czytaj - Minecraft. I, okazjonalnie, League of Legends tudzież Duel of Champions (karcianka Ubisoftu, obecnie w fazie beta). Ew. gry muzyczne - Audiosurf i Stepmania
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2012, 22:56
Branwen Branwen jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obecnie Majesty 2, wcześniej Wiedźmin 2
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki