Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-04-2018, 22:01
walaszekanna walaszekanna jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Będzin
Domyślnie Project manager w biurze tłumaczeń

Dzień dobry! Możliwe, że niedługo zostanie mi zaproponowana praca na stanowisku project managera w małym biurze tłumaczeń. Chciałabym się dowiedzieć na czym dokładnie taka praca polega, jak to wygląda i jakie są konkretnie obowiązki pracownika? Niestety wątek, który przejrzałam już na ten temat, niewiele mi pomógł, dowiedziałam się jedynie, że może to być praca stresująca i wymagająca robienia wielu rzeczy naraz. Ale będę wdzięczna za wszelkie szczegóły od A do Z!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2018, 14:42
Ja92 Ja92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Koleżanka pracowała na tym stanowisku przez kilka miesięcy. Zajmowała się przydzielaniem pracy tłumaczom, sprawdzała czy wszystkie segmenty zostały przetłumaczone (nie sprawdzała poprawności samego tłumaczenia), pilnowała terminów oddania projektów. To tak w skrócie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 08:54
monikamitoraj monikamitoraj jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Fantastyczne! Zawsze marzyłam o takiej pracy Bierz jeśli tylko masz taką możliwość i oczywiście to lubisz
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 10:09
walaszekanna walaszekanna jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Będzin
Domyślnie

Dzięki za odpowiedzi! Dzisiaj idę na drugą rozmowę, więc jest szansa, że dostanę tą pracę Wydaje mi się ambitna i fajna, tym bardziej, że to biuro tłumaczeń to idealne miejsce pracy jak dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-21-2018, 18:32
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dobrze dowiedzieć się o istnieniu takiego stanowiska, wydaje się być obiecujące, mam nadzieję, że Ci się uda, swoją drogą sama bym z chęcią na takim pracowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-18-2018, 21:33
mDominika mDominika jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Według mnie siedzenie nad tłumaczeniem innych jest dużo bardziej męczące i psychicznie wymagające niż własne tłumaczenie. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza albo będziesz odpowiedzialna głównie za sprawy organizacyjne, to dobra praca
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.