Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-28-2015, 23:37
karolinakat karolinakat jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Toruń
Domyślnie Opinie na temat marki Apple

Co sądzicie o marce Apple? Wiele osób bardzo ją chwali i uważa telefony z androidami za gorsze, mimo że według mnie są dużo bardziej stylowe i przyjemniejsze w obsłudze. A jaka jest Wasza opinia na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-29-2015, 14:44
zzupa zzupa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedyś dużą zaletą Apple'a było to, że ich produkty były dopracowane i nie wymagały ciągłych aktualizacji. Teraz to się chyba zmieniło, Apple przestał być taką elitarną marką. Inne firmy go gonią. Teraz to chyba kwestia sympatii
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-29-2015, 16:20
bartlomiejszym bartlomiejszym jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Miałem kilka produktów Apple i faktycznie są solidne i wysokiej jakości, ale cena jest zdecydowanie zbyt wysoka i zamiast przepłacać warto wybrać coś od konkurencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2015, 20:03
sarachod sarachod jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem wielką zwolenniczką Apple, ale faktycznie ceny nieraz potrafią być trochę przerażające i zmuszają do długiego zastanowienia się nad kupnem danego produktu. Jednak jeżeli chodzi o produkt sam w sobie, to jeszcze nigdy nie spotkała mnie sytuacja, w której nie byłabym z niego zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2015, 20:30
ABedziak ABedziak jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cena, jak to Apple, bardzo wysoka. Ale, osobiście uważam, że nie ma lepszych telefonów niż Iphone. Jedyny mankament to brak obsługi flash playera. Na temat innych produktów się nie wypowiem, bo nigdy nie używałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2015, 21:19
piwww piwww jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja bardzo lubię produkty marki Apple. Uważam, że są porządne i solidne. Jeśli dla kogoś ceny są zbyt wysokie, to zawsze można kupić np. używanego iPhone'a sama tak zrobiłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2015, 21:49
MagKul MagKul jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kusi mnie fakt, że podobno iPhone'y się nie zawieszają podczas używania, a niestety mój Samsung czasami tak. Jednak zniechęca mnie to, że do zgrania muzyki do iPhone'a potrzebne jest bodajże konto na iTunes i jest z tym dużo roboty, a do Samsunga potrzebny jest jedynie kabelek i komputer
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2015, 21:57
nigiri's Avatar
nigiri nigiri jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Trójmiasto
Domyślnie

Sama jestem posiadaczką 2 produktów Apple - Iphone'a 4s i laptopa MacBook Air. Daleka jestem od ślepych zachwytów jeśli chodzi o produkty tej firmy, ale nie mogę np. podać innej, która byłaby lepsza.

Telefon dostałam z drugiej ręki i jestem z niego bardzo zadowolona, pomimo pewnych istotnych wad. Ma bardzo dobry aparat, jest wygodny w użyciu, ma odpowiedni dla mnie rozmiar (nie lubię gigantycznych telefonów na granicy z tabletem), fajnie działa jako odtwarzacz muzyki i wygodnie mi przeglądać na nim internet. Ma ogromny wybór aplikacji i działa szybko, a korzystanie z niego jest intuicyjne i przyjemne. Niestety bardzo nie lubię jego ciągłych aktualizacji i idiotycznej "logiki" itunes. Na dodatek nie da się w nim łatwo zgrać muzyki i zmienić dzwonka. Bateria jest kiepska i już 2 raz (po ponad 3 latach) muszę ją wymienić. Zawsze boję się też że stłukę ekran przy upadku, w końcu taką mają sławę, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło, a okazji kilka było.

MacBook Air jest bardzo ładnym i niewiarygodnie lekkim urządzeniem. Jest cichuteńki, szybki, ma dobry dźwięk i przyzwoity ekran, a klawiatury jako tłumacz nie znalazłam wygodniejszej, choć długo klęłam na pewne niuanse, które zatwardziałego windowsowicza mogą przyprawić o wylew. Największą wadą jest póki co system. Niecierpię go i od 6 miesięcy wciąż nie mogę się do niego przyzwyczaić. Problem jest także z oprogramowaniem kompatybilnym z OSem. ALE kupiłam Maca ponieważ nagle zepsuł się mój wieloletni Samsung. A gdy chciałam kupić kolejny proukt tej firmy, okazało się, że wycofali laptopy z naszego rynku. Gdy próbowałam znaleźć godne zastępstwo, zrozumiałam w czym problem. A problem w Windowsie. To system który z roku na rok staje się gorszy i nie chcę już do niego wracać, tym bardziej, że nie jest już nawet do końca kompatybilny z niewielką pulą laptopów na naszym rynku. Wolę dać szansę Apple i nie przejmować się tym, że komuś nie odpowiada świecące jabłuszko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2015, 01:44
Tamashi's Avatar
Tamashi Tamashi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na kompuetrach apple'a dobrze się pracuje. Są mało awaryjne i w miarę szybkie. Wiele osób, których praca wymaga stałego korzystania z komputera w celach np. obróbki filmów, dźwięku czy grafiki bardzo chwali mac booki. Sam nie jestem fanem tej marki. Jeśli chodzi o urządzenia mobilne to wolę urządzenia konkurencyjne .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2015, 08:41
KonradM KonradM jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Nie jestem typem użytkownika, który po premierze ich nowego telefonu pędzi od razu do sklepu, ale korzystam z ich sprzętu i jestem strasznie zadowolony. Tablet kupiony dwa lata temu chodzi jakby dopiero co opuścił sklep, mac od chwili zakupu (ok. rok temu) zawiesił się chyba raz i to na kilka sekund, telefon nie irytuje długimi czasami wczytywania aplikacji i robi świetne zdjęcia. Ogólnie przesiadałem się na produkty appla stopniowo, kiedy moje stare sprzęty odmawiały posłuszeństwa. Obecnie z własnej woli nie zamieniłbym ich na konkurencyjne produkty (no może z wyjątkiem słuchawek, które są*trochę dziwnie wykonane).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.