Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-10-2018, 00:11
janczur0101 janczur0101 jest offline
Kumotr

Domyślnie Serial Netflix- Wiedźmin

Ostatnio zostało ogłoszone kto zagra role Geralta z Rivii, będzie to Henry Cavill.
Chciałabym poznać wasza opinie na ten temat? Czy jesteście zadowoleni z wyboru producentów czy raczej nie?

Ja osobiście nie widzę go w tej roli choć uważam ze jest on bardzo dobrym aktorem, to niestety nie ma tego czegoś co tą postać kształtuję. Tej pogardy w oczach...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 00:56
AleksandraLis AleksandraLis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Że tak powiem, lepszy on niż Karolak
A tak zupełnie na poważnie - poczekałabym na realizację serialu i martwiła się wtedy. Choć też mam nadzieję, że nie zepsują klimatu ani nie popełnią żadnej strasznej gafy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 12:59
bolly_wood bolly_wood jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo się cieszę, że ktoś dosyć znany będzie grał Geralta. Jego nazwisko ma szansę przyciągnąć więcej ludzi przed telewizory/ekrany laptopów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 13:07
valiumpix valiumpix jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdziwił mnie ten wybór, ponieważ ja też nie widzę go w tej roli. Niemniej jednak chciałabym zobaczyć Geralta w innej osłonie niż tej, którą odegrał Michał Żebrowski - którego swoją drogą uwielbiam jako aktora
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 13:37
mlewandowska94 mlewandowska94 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Po cichu liczyłam na Ansona Mounta, ale kto wie, może producenci wiedzą, co robią. Boję się tylko, czy Henry Cavill nie jest po prostu za młody do tej roli. Ale jeśli okaże się, że daje radę, a serial ma ręce i nogi, to będę z przyjemnością oglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-13-2018, 12:34
mlebkowska mlebkowska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ciężko mi wyobrazić sobie kogoś kto grał i idealnie pasuje do roli Supermana w roli Geralta. Mimo to mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. W końcu to Netflix
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-15-2018, 23:41
Adasinio Adasinio jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Szczerze mówiąc jak na razie unikam wszelkich informacji dotyczących serialu, a po jego wyjściu planuje dać mu szanse"na ślepo". Jeśli chodzi o wspomniany w pierwszym poście wybór aktora, to nigdy nie wiadomo jak bardzo nas może zaskoczyć. Mimo odrobiny strachu, mam nadzieję że serial spełni oczekiwania fanów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2018, 00:59
WhiskeyJack WhiskeyJack jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kandydat na rolę Geralta "dobry" jak każdy, może z wyjątkiem Karolaka jak było wspomniane :P. Wzięli po prostu znane nazwisku, żeby przyciagnąć widownię. Natomiast zabawne perypetie dotyczą poszukiwania odtwórczyni roli Ciri. Po fali gwałtownych reakcji na temat wycieku, że producenci szukają kandydatki wśród ciemnoskórych lub Azjatów pojawiły sie gorączkowe zapewnienia, że ma to być osoba ale z mniejsżośći polskiej w Londynie, co mi osobiście wydaję się śmieszne i mocno naciągane :P.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2018, 11:29
moczulskap moczulskap jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja na razie po prostu nie jestem sobie w stanie wyobrazić go w tej roli. Mam nadzieję, że będę pozytywnie zaskoczona, kiedy serial już wyjdzie, ale jak do tej pory to jestem dość sceptycznie nastawiona. Jako Superman też mi się nie podobał, może to dlatego. Ale niestety trzeba poczekać aż serial wyjdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2018, 12:41
mkruczek mkruczek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od Supermena do Geralta Jak dla mnie ma za ładną buźkę i jak ktoś już wcześniej wspomniał uważam, że jest troszkę za młody... Ale nie jestem totalnie na nie. Fakt, zawsze mogło być gorzej (nie, żebym nie lubiła Karolaka, ale... No umówmy się, na Wiedźmina to on by nie pasował xD).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.