Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-26-2012, 09:10
b_skylark b_skylark jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: London
Domyślnie

polecam rosetta stone, naprawdę świetny program do nauki słownictwa. na ich stronce można znaleźć lekcje próbne w kilku językach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-28-2012, 23:20
mtysz mtysz jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

O tak! Rosetta! Całkiem dobrze zrobione kursy i duży wybór języków. Wprawdzie mojemu fińskiemu już nic nie pomoże, ale to nie wina kursu

Hmmm... a może z tym fińskim to nie była Rosetta? No widzicie? To pewnie dlatego się nie nauczyłam

Ostatnio edytowane przez mtysz : 11-28-2012 o 23:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-29-2012, 20:31
gossia35's Avatar
gossia35 gossia35 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja jakoś nie umiem uczyć się z fiszek (takich w formie papierowej) a z programów to najprostszy jaki znam "Pytacz"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-15-2012, 22:09
KarolinaKala KarolinaKala jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie strzałem w dziesiątkę przed maturą okazał się system nauki słówek na stronie ang.pl i czasem do niego wracam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-16-2012, 10:03
beagle102 beagle102 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: krk
Domyślnie

Używałam kiedyś wspomnianego Tell Me More - starsznie dawno, pewnie ta wersja już by nie działa na moim komputerze ale wspominam tak średnio. Odkąd mam trochę wyższy poziom znajomości angielskiego jakoś zupełnie zapomniałam o tego typu programach, a właściwie mogło by się przydać. Możecie coś polecić na poziomie advanced+?

P.S. Ostatnio zauważyłam, że internetowy słownik cambridge wprowadził jakieś ćwiczenia, gdy wyszukuję niektóre słówka proponuje mi odesłanie do ćwiczeń
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-31-2012, 14:53
larcia1 larcia1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Super Memo - to najbogatszy program jaki znam, ale jesli ktoś woli się pobawić - niech zrobi własne fiszki, codziennie jedną z nowym słówkiem. Podobne efekty, a może nawet lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-31-2012, 14:59
przem_k przem_k jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez beagle102 Pokaż post
Używałam kiedyś wspomnianego Tell Me More - starsznie dawno, pewnie ta wersja już by nie działa na moim komputerze ale wspominam tak średnio. Odkąd mam trochę wyższy poziom znajomości angielskiego jakoś zupełnie zapomniałam o tego typu programach, a właściwie mogło by się przydać. Możecie coś polecić na poziomie advanced+?

P.S. Ostatnio zauważyłam, że internetowy słownik cambridge wprowadził jakieś ćwiczenia, gdy wyszukuję niektóre słówka proponuje mi odesłanie do ćwiczeń
dla zaawansowanych polecam :[url]http://www.supermemo.pl/extreme_english_zaawansowany_biegly[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2013, 17:04
andrzej39741 andrzej39741 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja korzystam ze świetnego programu do fiszek "Anki"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2013, 19:26
mg131's Avatar
mg131 mg131 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

windows 8 ma kilka fajnych aplikacji do nauki słówek. Jedna ma po prostu nazwę angielski. można wybrać poziom trudności i zakres tematyczny z jakiego chcesz się podszkolić. polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2020, 13:44
jozwial jozwial jest offline
Kumotr

Domyślnie

Odnośnie Profesroa Henrego to tutaj też widziałem fajne opinie odnośnie nauki języka angielskiego: [url]https://forumnauka.pl/ogolnie-o-nauce-jezykow-obcych/profesor-henry-opinie-na-forum/[/url]

Wracam do nauki po dłuższej przerwie i zaczynam teraz od różnych metod. Już nie uczę się tylko z książki nastawiam się przede wszystkim na naukę języka przez praktykę. Moim celem jest komunikacja, fajne można tam znaleźć wskazówki do nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.