Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Krzywym piórem
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-19-2019, 11:47
Luiza122 Luiza122 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Jaka jest najzabawniejsza rzecz, w jaką wierzyłeś jako dziecko?

Jak byłam małą dziewczynką usłyszałam, ze świeżego pieczywa nie wolno popijać gazowanymi płynami, bo można dostać "skrętu kiszek" i długo w to wierzyłam :-).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-19-2019, 12:20
JuliaSypek JuliaSypek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja długo wierzyłam, że gołębie żyją 100 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2019, 23:52
Alicjasi Alicjasi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nam w przedszkolu mówiono, że jeśli będziemy pić wodę z kranu to w brzuchu pojawi nam się żaba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2019, 16:48
kinpilch's Avatar
kinpilch kinpilch jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja wierzyłam, że jak nadepnę na linię na chodniku, to będę miała pecha
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2019, 17:43
jackflay jackflay jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Długo wierzyłem, że w ogonkach bananów są jaja pająków albo jakieś jady i inne dziwa... Trochę nadal w to wierzę i obieranie banana jest zawsze na lekkim przypale... To głupie, wiem, ale psychika tak działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-13-2019, 00:01
ghosttown98's Avatar
ghosttown98 ghosttown98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wierzyłam w to, że Święty Mikołaj istnieje i cały rok musi ciężko pracować, żeby na święta wszystkie grzeczne dzieci dostały prezenty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-13-2019, 22:57
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Luiza122 Pokaż post
Jak byłam małą dziewczynką usłyszałam, ze świeżego pieczywa nie wolno popijać gazowanymi płynami, bo można dostać "skrętu kiszek" i długo w to wierzyłam :-).
Dorośli chyba tak w ogóle lubili straszyć dzieci skrętem kiszek (cokolwiek to znaczy). Ja słyszałam, że zaraz po jedzeniu nie można robić żadnych wygibasów i ewolucji właśnie z powodu tego skrętu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2019, 11:32
Toroteija Toroteija jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jako dziecko panicznie bałam się myć pępek, bo byłam przekonana, że przy najlżejszym dotknięciu zrobi mi się w brzuchu dziura, przez którą woda wleje się do środka.
Cytat:
Zamieszczony przez jackflay Pokaż post
Długo wierzyłem, że w ogonkach bananów są jaja pająków albo jakieś jady i inne dziwa... Trochę nadal w to wierzę i obieranie banana jest zawsze na lekkim przypale... To głupie, wiem, ale psychika tak działa.
Znam to uczucie! Też przez wiele lat odcinałam końcówki bananów, żeby nie zjeść jakiegoś jadu czy innego paskudztwa. Jak byłam młodsza, to nawet szukałam śladów zębów na skórce. Przeszło mi dopiero po tym, jak przyszło mi obierać banana w towarzystwie znajomych, którzy mieli niezły ubaw z mojego przekonania o jadzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2019, 13:35
Szvejkova Szvejkova jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mama zawsze mi mówiła że surowych owoców nie można popijać wodą. Skąd ten pomysł u starszego pokolenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2019, 12:07
Natalya Natalya jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja pamiętam jak w podstawówce przeczytałam jakiś horror - byłam już trochę starsza, ale wciąż łatwowierna. W książce ludzi mordowali druidzi chowający się w ścianach i kiedy mieli okazję, to wciągali biedaków w ściany i w ten sposób ludzie umierali. Przez tą książkę przez jakiś czas bałam się dotykać ścian, żebym sama nie stała się ofiarą jednego z druidów.
Ponadto do tej pory pamiętam jak rodzice mi mówili, żebym nie jadła pestek owoców bo mi drzewo w brzuchu urośnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.