Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-22-2016, 20:05
ZuzannaStepien ZuzannaStepien jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Wrocław
Domyślnie

Mówię biegle w języku hiszpańskim i w angielskim, ale moim skrytym marzeniem jest norweski... Coś w sobie ma!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-23-2016, 22:23
JagWoj JagWoj jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W moich językowych marzeniach wyobrażam sobie jak mówię biegle po fińsku i niderlandzku *_*
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2016, 10:46
marta92 marta92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Byłoby niesamowicie mówić biegle w kilku językach, bardzo chciałabym się nauczyć wszystkich tych najpopularniejszych na świecie i kilku mniej popularnych - takich jak czeski, norweski, grecki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2016, 16:09
EdytaMakowka EdytaMakowka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chciałabym się kiedyś nauczyć języka, w którym jest zupełnie inny alfabet, np. rosyjski, chiński czy japoński.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-25-2018, 19:40
ka555 ka555 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja kiedyś rozważałam naukę duńskiego, ale nic z tego nie wyszło. Wcześniej miałam podobną sytuację z rosyjskim i to również skończyło się niepowodzeniem. Ale kto wie, może w przyszłości spróbuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-27-2018, 01:52
KNiziurska's Avatar
KNiziurska KNiziurska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Ja marzę o węgierskim i fińskim. Fascynuje mnie odmienność tych języków od wszystkich innych, z którymi miałam do czynienia. Chciałabym też zapoznać się nieco z hebrajskim i japońskim. Każdy język tak na prawdę wydaje mi się interesujący na swój sposób, ciężko by wybrać jeden i opanować go do perfekcji. Chyba wolałabym spróbować kilku i wtedy zdecydować jak się z nimi czuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-27-2018, 17:57
Oriana Oriana jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mnie ostatnio bardzo ciągnie do greckiego. Z najróżniejszych powodów. Czytając Wasze odpowiedzi tutaj i zastanawiając się nad własną, zadałam sobie pytanie, dlaczego nie? Co nas powstrzymuje? Padło tu tyle przykładów bardzo interesujących, pięknych języków. Pewnie, czasu by brakło na nie wszystkie, ale gdyby tak chociaż spróbować. Zainspirowaliście mnie, żeby jednak usiąść do tego greckiego!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-27-2018, 23:44
mw123 mw123 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Oprócz opanowania znajomości francuskiego w miarę płynnie, marzę o nauczeniu się szwedzkiego tudzież norweskiego, niekoniecznie do wysokiego poziomu - raczej dla przyjemności. Kilka lat temu nieco "liznęłam" język na krótkim kursie, jednak w dalszej nauce przeszkodził zwyczajny brak czasu i fakt, że uczyłam się wtedy 2 innych ;(
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-28-2018, 03:51
martaS martaS jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kuching
Domyślnie

Moim marzeniem jest płynna znajomość języka chińskiego. Zaczęłam się uczyć dość późno, już na magisterce, więc daleko mi do ideału, ale się nie poddaję i każdego dnia staram się zbliżyć do tego mojego marzenia
Ale gdyby tak czas był z gumy, to chciałabym znać płynnie z dziesięć języków, i móc się wszędzie dogadać na świecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-28-2018, 15:12
CHARLI22 CHARLI22 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze chciałam nauczyć się japońskiego

Co do bardziej popularnych to rosyjskiego. Myślę, że obecnie na rynku jest olbrzymi deficyt osób, które mogą się pochwalić znajomością nietypowych języków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.