Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Nauka języka obcego
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2018, 10:55
BlueDavid BlueDavid jest offline
Kumotr

Domyślnie

U mnie to wygląda tak:

Angielski 7 lat - C1
Niderlandzki 2 lata - B1/B2
Fiński 1 rok - A1

Dużo też zależy ile się spędza czasu na nauce i otoczenie się językiem jest ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2018, 21:38
vladiator25 vladiator25 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Uczę się języka polskiego, poziom B1 zdobyłem po 2-3 miesięcy nauki. Bardzo dużo daje otoczenie i też rozpoczęcie nauczania się w młodym wieku. Myślę, że mieszkając w Polsce przez 3 lata, jestem już na poziomie zaawansowanym
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2018, 22:26
ptrompka ptrompka jest offline
Kumotr

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie

U mnie przygoda z językiem angielskim zaczęła się w przedszkolu i trwa bez przerwy od 22 lat. Po ukończeniu filologii angielskiej zakwalifikowano mnie na poziom C1. Cały czas rozwijam język w mowie i piśmie, ponieważ mam częsty kontakt z osobami ze Stanów Zjednoczonych. W gimnazjum i liceum uczyłem się niemieckiego, ale na dzień dzisiejszy bardzo mało pamiętam. Na studiach przez dwa lata uczyłem się hiszpańskiego. Niedawno zacząłem się uczyć japońskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2018, 19:13
katarzyna.b katarzyna.b jest offline
Kumotr

Domyślnie

Angielskiego uczę się od 11 lat,swój poziom oceniłabym jako zaawansowany. Od dwóch lat uczę się również francuskiego - obecnie jestem na poziomie B2. Zauważyłam że, odkąd poświęcam cały czas na intensywną naukę francuskiego, to mój angielski trochę się pogorszył
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2018, 23:38
gmichalina gmichalina jest offline
Kumotr

Domyślnie

Hej Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam 5 lat temu, decydując się na studia filologiczne. Wybrałam studia językowe "od zera" - wcześniej nigdy nie miałam do czynienia z tym językiem, nie znałam nawet alfabetu. Początki były ciężkie, musiałam mocno się zaangażować. Po 5 latach zdałam certyfikat TORFL na poziomie C1 i wciąż mi mało. Trzeba pomyśleć o C2
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2018, 23:56
EPinkiewicz EPinkiewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli chodzi o języka angielski, to szkoła i 3 lata szkoły językowej połączone z nauką w domu pozwoliły mi na zdanie egzaminu na poziomie C2. 2,5 roku nauki norweskiego zapewniły mi mniej-więcej poziom B1, natomiast 6 lat nauki niemieckiego w skole niestety nie dały mi więcej niż A1, w tym przypadku brak motywacji do nauki napewno dały negatywny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.