Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-19-2017, 18:05
bbridget93 bbridget93 jest offline
Kumotr

Miejscowość: Radom/Lublin
Domyślnie

Bardzo lubię gotować (i jeść ), próbować nowych przepisów i nowych smaków. Uwielbiam też oglądać filmy i seriale, zagłębiać się w historie i podziwiać sposób w jaki je przekazano i pokazano. Oprócz tego, że dużo oglądam, to też czytam o kinie i bardzo pasjonuje mnie ten świat
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-21-2017, 23:08
ola105 ola105 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie

Bardzo relaksuje mnie taniec - salsa i bachata. Poza tym aktywność fizyczna na świeżym powietrzu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-22-2017, 17:36
nkolodzi nkolodzi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją również są podróże, otwierają oczy na świat, nie pozwalają zamknąć się w jednej społeczności, strefie poglądowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 20:06
Lakris Lakris jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Nauczanie chemii . Hobbystycznie rozwiązuję zadania zamiast krzyżówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-13-2017, 10:44
marthy21 marthy21 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja znajduję pasję w nauczaniu języka - jest to dla mnie coś niesamowitego widzieć progres u swoich uczniów, widzieć, że zaczynają rozumieć i w dodatku czerpią z tego radość. Największy entuzjazm oczywiście jest u najmłodszych dzieci, ale praca ze starszymi też może być rozwijająca i wdzięczna. Według mnie jest to zawód, który nigdy się nie znudzi, szkoda tylko, że w Polsce jest często nierespektowany i mało opłacalny pod względem zarobku..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-14-2017, 14:22
Roxanna1989's Avatar
Roxanna1989 Roxanna1989 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Mam kilka pasji, ale do innych, oprócz nauki języków, należy czytanie książek na temat zdrowego odżywiania jak i zainteresowanie pielęgnacją i kosmetyką. Szukam zdrowszych i alternatywnych metod dbania o zdrowie i urodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-14-2017, 18:21
mdubiela mdubiela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie to zdecydowanie motoryzacja, a konkretnie samochody oraz diagnostyka komputerowa samochodów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-15-2017, 21:43
jstrehl jstrehl jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Czytanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, podróże. Często też tłumaczę różne rzeczy dla siebie, po prostu dlatego, że je lubię. Może to nic wielkiego, ale sprawia dużą przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-16-2017, 10:48
Ann.m Ann.m jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Bardzo lubię spacery. Czy to brzegiem morza czy nad jeziorem, a nawet po parku w mieście.
Działają na mnie relaksująco i wzmacniająco. Latem natomiast bardzo lubię chodzić na piesze pielgrzymki do Częstochowy o dystansie 350 km. Wzmacniają nie tylko ciało i mięśnie ale przede wszystkim ducha.
Sprzyjają nowym znajomościom.
Spacer jest tą formą aktywności, która nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego i sprzyja czy to astmatykom, sercowcom, otyłym, dzieciom, praktycznie każdemu. Są bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-17-2017, 11:14
Czapa95 Czapa95 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moja pasja to rysunek, malarstwo i charakteryzacja. Już jako małe dziecko często miałam w ręku kredki, później rozwijałam swoje hobby. Teraz ze względu na inne obowiązki niestety mam mniej czasu na rysowanie, ale staram się pielęgnować tę umiejętność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.