Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-19-2017, 14:05
tarnowskag tarnowskag jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Problem z programem Jubler

Przeszukałam wcześniejsze wątki opisujące problemy z Jublerem, ale nie znalazłam odpowiedzi.
Zainstalowałam Mplayer, ale ciągle pokazuje mi się komunikat "Abnormal player exit", program nie wyszukuje Mplayer'a automatycznie. Kiedy robię to manualnie, otrzymuję informację "The selected file is not valid". Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Z góry bardzo dziekuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-20-2017, 14:26
justys33 justys33 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mi na windowsie na 8 nie śmigało....a robilam cuda i nie dalo rady. Spróbuj jeśli masz możliwość na 7 lub, ponoć najlepiej na XP.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-27-2017, 09:57
zakbor zakbor jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie też nie działał, nie mam pojęcia dlaczego. Może to jednak wina samego programu? Mam wrażenie, że prawie każdy, kto próbował z nim pracować, miał jakieś problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-19-2017, 12:43
Gummyslav Gummyslav jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Na windowsa powinno się instalować SMPlayer. Przy jego instalacji domyślnie powinien być zaznaczony MPlayer przy "Silniku multimediów".

Później w Jublerze w preferences należy w folderze, gdzie zainstalowaliśmy smplayera, wybrać folder mplayer, a następnie plik mplayer.exe

Powinno działać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-19-2017, 14:45
aalec aalec jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez tarnowskag Pokaż post
Przeszukałam wcześniejsze wątki opisujące problemy z Jublerem, ale nie znalazłam odpowiedzi.
Zainstalowałam Mplayer, ale ciągle pokazuje mi się komunikat "Abnormal player exit", program nie wyszukuje Mplayer'a automatycznie. Kiedy robię to manualnie, otrzymuję informację "The selected file is not valid". Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Z góry bardzo dziekuję
Też mam ten problem z tajemniczym MPlayerem. Ale okazało się to nieistotnym szczegółem bo napisy pomimo tego zrobilam normalnie. Wyłączyłam tylko obraz na lewym panelu i bez problemu poszło. Zapisalam jako srt i działają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2017, 10:21
comemargot comemargot jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie też niestety program nie chciał działać. W końcu zrezygnowałam i definitywnie go odinstalowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2017, 12:51
ewelina1610 ewelina1610 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie też był problem, ale ostatecznie jakoś się udało z tymi napisami...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-22-2017, 09:42
klaudiab's Avatar
klaudiab klaudiab jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Również miałam problemy z Jublerem i ostatecznie użyłam programu Aegisub.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-25-2017, 17:57
Elisa Elisa jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie Brak MPlayera w Jubler to nie problem

Cytat:
Zamieszczony przez aalec Pokaż post
Też mam ten problem z tajemniczym MPlayerem. Ale okazało się to nieistotnym szczegółem bo napisy pomimo tego zrobilam normalnie. Wyłączyłam tylko obraz na lewym panelu i bez problemu poszło. Zapisalam jako srt i działają
Potwierdzam. Ja również miałam ten problem, gdy chciałam użyć programu Jubler do tworzenia napisów. Ten sam komunikat się wyświetlał odnośnie MPlayera, co również skutkowało tym, że nie mogłam z braku rozpoznania MPlayera, wyświetlić opcji testowania zrobionych już w programie Jubler napisów. Jednakże ten brak wcale nie przeszkodził mi aby zrobić tłumaczenie napisów do filmu i zapisać plik z napisami w formacie "ass" lub "srt' i odtworzyć go w innym programie, który wczytuje napisy i nanosi je na plik źródłowy. Toteż myślę, że nie trzeba się tak przejmować tym komunikatem, bo zamierzony efekt w Jubler i tak jest, tak jak powiedziała cytowana powyżej koleżanka.

Mam Windows 7. Nie wiem, jak ten program działa na innym oprogramowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-19-2017, 00:01
Anusia77 Anusia77 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Luboń
Domyślnie

Ja mam windowsa 10 i większość programów niby mozna zainstalować ale części funkcji wogóle nie widać lub sa nieaktywne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.