Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2019, 10:11
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Negatywne doświadczenia z podróży

Czy zdarzyło Wam się doświadczyć jakichś nieprzyjemnych sytuacji w trakcie podróżowania? Jeśli tak, to jakie to były sytuacje? Sama nie przeżyłam niczego specjalnie negatywnego, oprócz jednego razu, kiedy po dotarciu na miejsce, gdzie miałam wynajęty nocleg, okazało się, że to miejsce nie istnieje. Było strasznie zimno i późno, więc trochę się zmartwiłam. Dodam, że rezerwowałam je z dość znanej i sprawdzonej przeze mnie strony, z którą wcześniej nic mi się takiego nie zdarzyło. Na szczęście szybko poradziłam sobie z tym problemem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-10-2019, 14:01
Angie98 Angie98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie wiem czy jakiekolwiek doświadczenia można nazwać negatywnyni, oczywiście doświadczenia dzielą się na te dla nas bardziej i mniej przyjemne, lecz wszystkie są budujące.

Dla mnie bardzo uciążliwe są opóźnienia w podróży autokarowej spowodowane korkami, brak klimatyzatora, niewygoda spędzania kolejnego dnia w pozycji siedzącej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-18-2019, 16:33
ghosttown98's Avatar
ghosttown98 ghosttown98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zwykle na lotniskach mam jakieś nieprzyjemne sytuacje, np. sprawdzanie kilka razy, przeszukiwanie walizek itp. Nigdy nie zabieram niczego niedozwolonego ;(

Ostatnio edytowane przez kinpilch : 08-19-2019 o 12:03. Powód: Problemy z fleksją oraz interpunkcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-21-2019, 15:49
kingariko11 kingariko11 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Gdy byłam na południu Włoch to w pokojach hotelowych były wszędzie mrówki, a postawienie jedzenia wiązało się z podwojeniem ich liczebności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2019, 13:39
Szvejkova Szvejkova jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podczas podróżowania, szczególnie naszym polskim PKP, za brak kultury uznaję jedzenie kiełbasy z bułką i musztardą lub powiększonego zestawu z McDonalda w małym dusznym przedziale na 8 osób.
Apeluję, abyście w podróż takimi środkami komunikacji brali "przekąski" o małej intensywności zapachowej!

Ostatnio edytowane przez kinpilch : 09-02-2019 o 09:23. Powód: Korekta interpunkcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2019, 14:48
kamila0503 kamila0503 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dzieci i ich rodzice. Najgorzej jest w pociągach. Chodzi o takie, które mają przyzwolenie na wszystko, a gdy zwrócisz mu uwagę, to rodzice zaczynają się z tobą kłócić. Hałasują, krzyczą a rodzice nic sobie z tego nie robią. Koszmar. Parę razy miałam taką sytuację.

Ostatnio edytowane przez kinpilch : 09-02-2019 o 09:23. Powód: Korekta interpunkcji
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2019, 10:14
Magda12 Magda12 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Jeszcze wtedy Polski Bus. Wracałam do domu z Poznania. Czekaliśmy 3 czy 4 godziny na busa na dworcu. Na szczęście zwrócono nam pieniądze

Ostatnio edytowane przez kinpilch : 09-15-2019 o 17:04. Powód: Literówka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 20:38
kasiabo3 kasiabo3 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Uważam, że wszystkie doświadczenia są potrzebne. Przeżyłam wiele dziwnych i niekoniecznie przyjemnych sytuacji. Jedną z nich był na pewno alarm bombowy na lotnisku i minimum 3 godzinne opóźnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.