Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-07-2018, 19:59
PatrycjaG PatrycjaG jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Życzenia świąteczne po niemiecku

W tym roku postanowiłam wysłać własnoręcznie wykonane kartki świąteczne do rodziny i znajomych. Kartki już namalowałam, ale mam problem z życzeniami dla pewnego starszego pana. Jest on Niemcem, a niemiecki po liceum dosłownie wyparował mi z głowy i już nic nie pamiętam, a też nie chcę mu wysyłać jakichś rymowanek, których jest pełno w Internecie. Może ktoś mógłby mi pomóc z tymi życzeniami? Nie muszą być długie, ale żeby nie były zbyt banalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2018, 21:05
martyna6600 martyna6600 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ich wünsche Ihnen an den Weihnachtstagen eine angenehme Zeit im Kreis der Familie und der Freunde, aber auch Ruhe und Zeit zum Entspannen. Dass alle Sorgen vergessen scheinen und die Menschen sich glückselig vereinen.

Życzę Panu w świąteczne dni przyjemnie spędzonego czasu w kręgu rodziny i przyjaciół, ale też spokoju i czasu na odpoczynek. Aby wszystkie problemy poszły w zapomnienie i ludzie się pojednali w radości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2018, 15:12
PatrycjaG PatrycjaG jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Piękne życzenia, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2019, 10:26
martach21 martach21 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Das größte Geschenk zum Weihnachtsfest tragen wir bereits in unseren Herzen! Liebe und Mitgefühl sind unbezahlbar und unser größtes Gut. Ich wünsche Ihnen liebevolle und friedliche Weihnachten! - Największy prezent na święta nosimy już w naszych sercach! Miłość i empatia są bezcenne i są naszym największym dobrem. Życzę Panu pięknych i spokojnych świąt!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.