Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-30-2018, 20:32
przemekm przemekm jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

SubtitleEdit bije Jublera o głowę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2018, 14:17
EPinkiewicz EPinkiewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wgług mnie program nie jest najlepszy w swojej dziedzinie, ale nie jest też tragiczny. Obsługuje się go stosunkowo łatwo choć momentami brakuje mu przejrzystości, mógłby być bardziej intuicyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-15-2018, 00:12
IrishCitizen2018's Avatar
IrishCitizen2018 IrishCitizen2018 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mam problem z instalacją narzędzia „Aspell" w Jublerze. Nie wiedzieć czemu, po rozpakowaniu paczek RAR różnych nawet wersji tego narzędzia brakuje zawsze pliku aspell.exe niezbędnego do powiązania z Jublerem. Czy miał ktoś może podobny problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-18-2019, 10:25
magdatrz's Avatar
magdatrz magdatrz jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Z tym programem nie da się pracować. Zanim przystąpiłam do pracy z nim musiałam pościągać szereg innych pobocznych programów, aby Jubler zadziałał. Potem problem z odtworzeniem filmiku, nie wspominając o robieniu napisów. Za każdym razem trzeba pamiętać, żeby kliknąć na kłódkę, kiedy określiło się czas pojawiania się napisów na ekranie. Miałam taki przypadek, że najpierw musiałam wpisać końcowy czas wyświetlania się napisu, ponieważ jak wpisałam początkowy a nastepnie końcowy, to przy wpisywaniu końcowego zmieniał mi się czas pojawienia się napisu. Za dużo pracy tudzież wysiłku jak również czasu traci się przy tym programie. Nota bene trzeba jeszcze ściągnąć Avidemux, który te napisy złączy z filmikiem.

Istnieje fajny program jaki AegiSub, gdzie praca oraz sama obsługa programu jest jak bułka z masłem. Nie ma problemu z instalacją (nie trzeba innych programów ściągać, aby zadziałał), można każdy format video odtworzyć i robienie napisów jest przyjemne, ponieważ pojawiają się one od razu na filmiku, co wiąże się z tym, że widzimy w tym samym czasie rezultat. Dodatkowo nie trzeba drugiego programu, by złączyć filmik z napisami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-25-2019, 18:41
Alicjasi Alicjasi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem samo wstawianie napisów nie jest takie złe. Jednak konieczność instalacji MPlayera i innych pobocznych programów, oraz samo odtworzenie filmu było dla mnie kłopotliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2019, 00:43
Toroteija Toroteija jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ten program to jakaś kompletna porażka. Już przy samej instalacji potrafi przysporzyć problemów, jeśli Java Runtime Environment odmówi współpracy na danym komputerze – bez tego Jubler nie będzie działał, podobnie zresztą jak bez MPlayera, o którym pisali już moi poprzednicy. Kiedy wreszcie znalazłam komputer, na którym udało mi się zainstalować wszystkie niezbędne programy, kodeki itp., okazało się, że to wcale nie koniec problemów – a to brak wykresu ścieżki dźwiękowej, a to brak podglądu filmiku, a to napisy nie wyświetlają się tak, jak powinny... Dawno nie spotkałam tak nieintuicyjnego i uciążliwego programu, zdecydowanie go nie polecam i mam nadzieję, że już nigdy nie przyjdzie mi się z nim zmagać. Nawet jeśli miałabym tworzyć napisy w Notatniku, nie wrócę do Jublera.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.