Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-03-2019, 21:58
jjankowski18 jjankowski18 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Muzyki słucham głównie, żeby się dobrze nastroić na resztę dnia lub gdy tego potrzebuję, skupić się nad jakimś zadaniem, czynnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2019, 12:12
CarolinaS CarolinaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że muzyka ma na nas bardzo duży wpływ. Bardzo często pomaga w pracy, motywuje nas do działania słuchanie rytmicznej i wesołej muzyki. Tak samo podczas fitnessu, nie da się ćwiczyć intensywnie przy spokojnej muzyce. Myślę, że muzyka na prawdę odgrywa ważną rolę w naszym życiu i używając jej odpowiednio możemy podnieść nasze samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2019, 14:29
anetanet anetanet jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Każdy mój dzień zaczynam od wesołej i pobudzającej muzyki, dzięki temu pozytywnie się nastrajam na resztę dnia i wiem, że będzie on udany. Podczas pracy czy nauki wybieram spokojną muzykę, na przykład jazz czy fortepian, dzięki temu łatwiej mi się skupić i czas płynie mi przyjemniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-15-2019, 01:16
yodde yodde jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jest w tym ziarnko prawdy. Człowiek zaraz zmienia nastawienie po usłyszeniu ulubionych dźwięków. Życie bez muzyki byłoby przykre
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-15-2019, 20:57
DomMich DomMich jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Rano i w ciągu dnia rozbudza. Wieczorem uspokaja i pomaga zasnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-16-2019, 10:20
WeronikaSZ1996 WeronikaSZ1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja również zaczynam swoją poranną rutynę z muzyką w tle. Radosne, energiczne utwory ładują moje baterie i pomagają rozpocząć dzień z pozytywnym nastawieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2019, 09:43
Toroteija Toroteija jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Również uważam, że słuchana muzyka ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Z własnego doświadczenia wiem, że energiczne piosenki włączane rano pomagają się rozbudzić i zacząć dzień w dobrym humorze, później też motywują do działania oraz nadają tempo przy pracy. Z kolei spokojniejsze utwory pomagają mi się zrelaksować, wyciszyć się i opanować emocje. Dzięki słuchaniu ulubionej muzyki na przykład przed ważnym egzaminem jestem w stanie ograniczyć stres i dodać sobie odwagi, dzięki czemu lepiej radzę sobie z całą sytuacją. Wiadomo, że pewne utwory potrafią człowieka zdołować albo wzmocnić już wcześniej odczuwane przez niego negatywne emocje, jak smutek czy złość, ale według mnie oddziaływanie muzyki na nasz nastrój jest w większości przypadków pozytywne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2019, 11:51
kamila0503 kamila0503 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Rano słucham żeby się obudzić a wieczorem dla relaksu. Również się zgadzam, że muzyka ma na nas duży wpływ. Dobieram też muzykę do nastroju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2019, 20:02
kasiabo3 kasiabo3 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Muzyka ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Uważam, że warto jest słuchać pozytywnej muzyki rano, czegoś ruchliwego, aby się rozbudzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2019, 17:25
Szvejkova Szvejkova jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mój dzień nie zaczyna się dobrze kiedy to rano zapomnę z domu słuchawek...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.