Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-25-2018, 18:27
Domi2013 Domi2013 jest offline
Kumotr

Domyślnie Dzień dobry

Cześć Jestem studentką. Od niedawna amatorsko zajmuję się tłumaczeniami różnych tekstów. Wcześniej, nie było to moją pasją, jednak rok temu zapisałam się na portal internetowy, gdzie można porozmawiać i zaprzyjaźnić się z osobami z różnych krajów świata. Zrobiłam to, głównie w celu ''podszlifowania'' moich języków i, by pomóc komuś w nauce j. polskiego. Jednak, odkryłam w ten sposób, jak bardzo rozmaite kultury mogą fascynować i poznałam wielu ludzi, z którymi spotykam się teraz, w pewnym sensie ''fizycznie''... po zakończeniu studiów planuję podróże do choćby kilku krajów Europy a w tej chwili moim marzeniem jest stworzenie wielojęzycznej strony internetowej, poświęconej kulturze niektórych z nich

Zapisałam się tu, ponieważ chciałabym porozmawiać z kimś, kto ma doświadczenie w kontaktach z obcokrajowcami, z ich językiem, zwyczajami itd. Mam bardzo dużo pytań i mam nadzieję, że jestem we właściwym miejscu.

Jeszcze o końca nie rozumiem, w jaki sposób poruszać się po tym forum ale mam nadzieję, że sobie poradzę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-25-2018, 16:38
nats4 nats4 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Witamy na naszym forum, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-27-2018, 20:35
Kumotr

Domyślnie

Dzień dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-27-2018, 21:45
piobar piobar jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cześć!

Po prostu zacznij czytać najnowsze wątki (przycisk "Nowe posty" w prawym górnym rogu). Szybko zobaczysz, które tematy interesują Cię najbardziej Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-18-2018, 21:38
Kumotr

Domyślnie

Dzień dobry
Oczywiście, spróbuję poczytać... próbuję teraz uczyć się kilku języków samodzielnie i myślę, że wiele razy będę miała okazję się tutaj odezwać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2018, 20:00
aniatwardowska12 aniatwardowska12 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cześć

Na jakieś konkretne kraje nastawiasz się z podróżą czy jeszcze nie masz wybranych?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.