Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Witamy na forum mLingua!
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-30-2014, 00:09
tolek's Avatar
tolek tolek jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Exclamation Przeczytaj zanim się przywitasz albo odpowiesz na przywitanie

Jeśli jesteś nowym uczestnikiem forum mLingua, napisz kilka zdań o sobie, rozwiń myśl dlaczego tutaj trafiłeś/aś, co robisz, jakie masz plany etc. A jeśli – jako stały bywalec – witasz nową osobę, to nie pisz banałów, które zniechęcą do naszego forum każdą w miarę inteligentną osobę. Większość osób na forum mLingua to zawodowi tłumacze – dorośli ludzie z wyższym wykształceniem. Ich naprawdę nie interesuje, że mieszkasz we Wrocławiu i dlatego pozdrawiasz nową osobę z Wrocławia, pisząc że to miłe, że podobnie jak Ty mieszka w tym samym mieście i tak, jak Ty uczy się języka angielskiego.

To nam się podoba...
  • Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Wojciech. Jestem absolwentem filologii angielskiej z językiem rosyjskim w specjalizacji tłumaczenia specjalistyczne. Od dwóch lat na jałowym biegu pracy lektora. Na forum i do mLingua zaciągam się z ogromnym zapałem i nadzieją na powrót do raz wymarzonej ścieżki kariery. Pozdrawiam.
  • Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum i przekonałam się, że można znaleźć tu mnóstwo ciekawych informacji. Postanowiłam wreszcie się przywitać. Jestem tłumaczem języka niemieckiego. Do tej pory zajmowałam się głównie przekładem poradników, ale mam nadzieję, że na tym nie poprzestanę.
  • Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem tu nowa. Właśnie zaczynam swoją przygode z tłumaczeniami. Bardzo mi się to podoba, ale ponieważ jestem "zielona" i to bardzo w tym temacie, będe wdzięczna za każdą pożyteczną informacje od czego zacząć i jakie umiejętności musze rozwijać. Pozdrawiam.

A takie wpisy kasujemy…
  • Witam, witam.
  • Witam wszystkich uczestników praktyk.
  • Witam i o zdrowie pytam.
  • Cześć. Jakich języków się uczysz?
  • Witamy. Jak masz na imię?
  • O, miło że ktoś z Trójmiasta
  • Uczysz się portugalskiego? To wspaniale! Uważam, że to jeden z najlepszych języków do nauki.
  • Witamy tak sie składa, że ja studiuje fil niderlandzką. Na którym roku jesteś, gdzie studiujesz?
  • Powitania w językach obcych

Nie rozmawiaj w przyklejonych wątkach zamieszczonych przez administratorów.

Wątki i posty napisane niezgodnie z niniejszymi zasadami będą kasowane.

Ostatnio edytowane przez tolek : 03-31-2014 o 11:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2018, 12:17
aniaryder aniaryder jest offline
Kumotr

Domyślnie

Witam serdecznie, jestem osobą, która rozpoczyna pracę jako tłumacz. Ukończyłam studia podyplomowe dla tłumaczy i nastawiona jestem na tłumaczenia na język polski na rynku amerykańskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.