Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-16-2018, 09:38
agatabog agatabog jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez martha15 Pokaż post
Od tego roku akademickiego obowiązuje program Erasmus Plus (Erasmus się zakończył) i pozmieniały się zasady. Nie znam wszystkich zmian, ale jedną z nich na pewno jest to, że mogą wyjechać za granicę także absolwenci do 1 roku od ukończenia studiów. Także zmiany na plus
Czy dobrze wobec tego rozumiem, że jeżeli zakończyłam studia w czerwcu tego roku, to praktyki również musiałabym zakończyć w czerwcu, ale roku przyszłego?

Rozważam wzięcie udziału w takich praktykach, jednak nie mam możliwości wyjazdu do lipca 2019. Czy ktoś wie, jak dokłądnie wygląda ta kwestia?

Dodatkowo, jeżeli ktoś orientuje się jak w skrócie wygląda procedura zakwalifikowania się na taki wyjazd, chętnie się dowiem .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-27-2018, 12:51
koko007 koko007 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To jest zabawne, że po studiach językowych największe szanse są na to, żeby dostać się do pracy np w obsłudze klienta, na infolinii, gdzie nie robi się nic konkretnego. Jeśli chce się znaleźć prace w zawodzie tłumacza to już jest problem...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2018, 15:35
agatabog agatabog jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Niestety, obecnie sama znajomość języka obcego w obecnych czasach nie gwarantuje znalezienia dobrej pracy. Chociaż oczywiście zależy to od języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2018, 21:41
kaluza,sylwia1996's Avatar
kaluza,sylwia1996 kaluza,sylwia1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najtrudniejsze są początki, ponieważ trzeba się wkręcić w branżę. Potem jest nieco łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 14:50
Annnie Annnie jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja swoje pierwsze zlecenie otrzymałam od osoby znajomej. W większości są to zlecenia z polecanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.