Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-21-2017, 15:22
maly_chinczyk maly_chinczyk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie MPlayer i Jubler

Bardzo proszę o pomoc!
Nie mogę połączyć MPlayera z Jublerem - mam ściągnięty MPlayer, rozpakowuję go ale w środku poza mnóstwem folderów nie ma nic co Jubler podczas synchronizacji chciałby dodać, żadnej instalki do uruchomienia (nie mówiąc o tym, że spakowanej wersji też nie chce albo nie wykrywa, nie działa też SMPlayer, który ma działać pod Windowsem - "Mplayer executable was not found").
Mam Windowsa 10, ściągniętą Javę, XQuartza i Aspella. Już nie wiem co mam robić ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2017, 11:07
frytex frytex jest offline
Szyszkownik

Domyślnie

Według powtarzających się postów na tym forum: jubler nie jest jednak polecanym programem. Ludzie ciągle mają z nim kłopoty. Jest trudny w konfiguracji i nie powala na kolana swoimi opcjami. A do tego jest napisany w Javie, więc jest powolny w działaniu.

Spróbuj znaleźć coś innego. Trafiłem na stronkę z zestawieniem - co prawda jest tłumaczona przez google translate, ale najważniejsze są nazwy i obrazki pokazujące, jak program wygląda. Zajrzyj:

[url]http://pl.wondershare.com/subtitle/subtitle-editor.html[/url]

(A co do mplayera - on się nie instaluje. W spakowanym archiwum powinien po prostu być program mplayer.exe - i trzeba go pokazać w opcjach zarówno jublerowi jak i smplayerowi).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-14-2017, 15:55
Gummyslav Gummyslav jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez maly_chinczyk Pokaż post
Bardzo proszę o pomoc!
Nie mogę połączyć MPlayera z Jublerem - mam ściągnięty MPlayer, rozpakowuję go ale w środku poza mnóstwem folderów nie ma nic co Jubler podczas synchronizacji chciałby dodać, żadnej instalki do uruchomienia (nie mówiąc o tym, że spakowanej wersji też nie chce albo nie wykrywa, nie działa też SMPlayer, który ma działać pod Windowsem - "Mplayer executable was not found").
Mam Windowsa 10, ściągniętą Javę, XQuartza i Aspella. Już nie wiem co mam robić ;/
W folderze z plikami SMPlayera powinien znajdować się folder o nazwie MPlayer i w nim plik mplayer.exe - jego należy wskazać w Jublerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.