Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-12-2015, 21:10
TatianaK TatianaK jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Automatyczne wylogowanie z forum

Mam może nieco nietypowe pytanie odnośnie drobiazgu, który trochę przeszkadza mi w korzystaniu z forum. Sprawa przedstawia się mniej więcej tak: loguję się na forum, ale kiedy przeglądam jakiś wątek przez dłuższą chwilę bez wprowadzania żadnych zmian na stronie albo długo piszę post, przy próbie przejścia na następną stronę pojawia się okienko logowania. Obawiam się, że przez to automatyczne wylogowywanie i konieczność ponownego logowania się mogę utracić jakieś dane (np. treść postu, nad którym zastanawiałam się trochę dłużej).
Czy można coś z tym zrobić? Po jakim czasie "bezczynności" następuje automatyczne wylogowanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-13-2015, 19:27
joaska92 joaska92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wydaje mi się, że wystarczy zaznaczyć opcję "Pamiętaj mnie" przy logowaniu. Mam tą opcję i nigdy jeszcze mnie samoczynnie nie wylogowało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-13-2015, 20:18
piwnooka piwnooka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej, od kiedy zaznaczam opcję - Pamiętaj mnie - podczas logowania, nie wylogowuje mnie automatycznie z forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-13-2015, 20:28
TatianaK TatianaK jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Pewnie macie rację - wprawdzie najczęściej unikam zaznaczania tej opcji, żeby nagle nie znaleźć "karniaka" na kontach, ale tu wygoda wydaje się większą korzyścią Dzięki za radę, skorzystam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-28-2017, 10:27
misentofortunato misentofortunato jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez TatianaK Pokaż post
Pewnie macie rację - wprawdzie najczęściej unikam zaznaczania tej opcji, żeby nagle nie znaleźć "karniaka" na kontach, ale tu wygoda wydaje się większą korzyścią Dzięki za radę, skorzystam!
Mogę zapytać o jakiego "karniaka" chodzi?
Też bardzo drażni mnie fakt, że trzeba się ciągle na nowo logować. Ucieszyłam się, jak przeczytałam, że wystarczy zaznaczyć "pamiętaj", aby rozwiązać ten problem. Teraz mam wątpliwości po przeczytaniu Twojego postu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-27-2017, 12:37
aluba aluba jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Też się przyłączam do tej prośby!

Nikt przypadkiem nie wie, o co chodzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2017, 13:03
izas95 izas95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pewnie o to, że ktoś niepowołany wejdzie na konto i po prostu będze umieszczał niechciane treści.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2017, 11:08
rita.ki95 rita.ki95 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Wcześniej wspomniany "karniak" jest w momencie, gdy właściciel konta (np. na Facebooku, Instagramie, gdziekolwiek) opuści na chwilę swoje stanowisko (komputer, telefon), a druga osoba wykorzysta tę sytuację i umieści na tablicy użytkownika jakiś śmieszny wpis w charakterze żartu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2017, 15:06
paris paris jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dziękuję za wskazówkę, co zrobić, aby tak szybko mnie nie wylogowywało. Wcześniej bardzo częśto (właściwie za każdym razem) było tak, że wylogowywało mnie zanim jeszcze zdążyłam napisać posta. Teraz już jest dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.