Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-13-2019, 01:00
matthias88's Avatar
matthias88 matthias88 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie

Znalazłem w internecie wideo pomocne dla tłumaczy języka francuskiego. W prosty sposób wytłumaczono podstawy obsługi programu Deja vu x3, w języku francuskim. Dla mnie bardzo przydatne, bo angielski znam tak sobie. Oto link: [url]https://www.youtube.com/watch?v=6lMhBhN3FcE[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-17-2019, 13:06
Luiza122 Luiza122 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Deja Vu wersja x3 sprawniejsza w działaniu od x2?

Cytat:
Zamieszczony przez BlueDavid Pokaż post
Ja polecam zainstalować sobie trójkę, jest o wiele bardziej przejrzysta
To ważna informacja. Spróbuję dziś zaktualizować system kompa i zainstalować wersję x3. Jak to nie pomoże, to nie wiem co jeszcze mogłoby usprawnić działanie...Jestem w kropce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2019, 14:41
Luiza122 Luiza122 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wczoraj walczyłam jeszcze z wersją deja vu x2, odinstalowałam, ponownie zainstalowałam, nie pomogło. Ściągnęłam próbną wersję deja vu x3. Póki co działa bez zbędnych komunikatów z blędami, w przeciwieństwie do wersji x2. Nie chcę zapeszać :-).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2019, 16:31
SBorowiczDuwe SBorowiczDuwe jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Luiza122 Pokaż post
Wczoraj walczyłam jeszcze z wersją deja vu x2, odinstalowałam, ponownie zainstalowałam, nie pomogło. Ściągnęłam próbną wersję deja vu x3. Póki co działa bez zbędnych komunikatów z blędami, w przeciwieństwie do wersji x2. Nie chcę zapeszać :-).
Luiza, jeśli chodzi o błędy w DV X2, wystarczy napisać do obsługi Klienta. Otrzymasz od nich link z pomocną treścią. Przesyłam go też poniżej:
[url]https://atrilsolutions.zendesk.com/hc/en-us/articles/115004476985[/url]

Link ten podawany był też w różnych dyskusjach na forum.
Jeśli przy zestawieniu tekstów również będzie wyskakiwał błąd, link znajdziesz na forum wpisując frazę (alignment) w okienku szukaj lub pisząc do obsługi ze swojego konta na stronie Atril.

Więcej błędów nie odnotowałam.

Jeśli zaś chodzi o X3, jest bardzo podobny do "dwójki" - szczerze mówiąc w ogólnej obsłudze nie wiele się różni, ale może nie odkryłam jeszcze funkcji, które by tę różnicę ukazały
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-22-2019, 11:13
Kangur Kangur jest offline
Kumotr

Domyślnie dejaVU i PowerPoint

Sciąnełam DejaVu, natomiast nie moge otworzyć przentacji w PP która trrzeba przetłumaczyć jako zadania ew ramach prkatyk. W Project Explorerze widać ją, ale 0%.

Czy ktoś miał podobny problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2019, 14:05
marcinlesnicki marcinlesnicki jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli chodzi o samo użytkowanie - jestem pozytywnie zaskoczony bo interfejs i obsługa programu wydają się być prostsze od chociażby Tradosa. Nie miałem jeszcze żadnych problemów technicznych, tak że od tej strony też nie mogę narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.