Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-14-2016, 14:43
ASzewczuk ASzewczuk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W poprzednie wakacje udało mi się zwiedzić stolicę Danii, czyli Kopenhagę. Cudowne miasto z piękną architekturą, czyste i przyjazne dla turystów. Ciekawym miejscem jest Tivoli, wesołe miasteczko położone w samym środku miasta, nigdy nie spotkałam się z czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2016, 21:54
Dorota94 Dorota94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie najpiękniejszym zwiedzonym miejscem za granicą była Barcelona, ale to głównie dlatego, że bardzo czekałam na ten wyjazd. Do tego niezmiernie spodobały mi się wszechobecne palmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2016, 22:33
KamilaG KamilaG jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W Miami niestety jeszcze nie byłam, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam dotrzeć .
Z miejsc, które dotychczas odwiedziłam zdecydowanie najbardziej podoba mi się Annecy. Nigdy wcześniej nie widziałam tak pięknego miejsca, jedyną jego wadą jest spora liczba turystów, ale samo miasto jest śliczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2017, 14:24
NataliaCh NataliaCh jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem bardzo piękny jest Budapeszt! Siedem godzin w autobusie i można podziwiać jego sekrety. Piękne mosty na Dunaju i widok na Wzgórze Gellerta... A do tego intrygujące uliczki, na których można znaleźć naprawdę świetne miejsca. Budapeszt jest bardzo, bardzo urokliwy - i myślę, że wciąż tak do końca nie odkryty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2017, 10:57
CptSquirrel CptSquirrel jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo podobały mi się okolice wyspy Kirkeøy w Norwegii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2017, 11:02
maleckado maleckado jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja jestem zakochana w całych Włoszech, byłam tam kilka razy, ale i tak najpiękniejszym miejscem pozostanie dla mnie Toskania - trochę już oklepana, bo książki o niej wychodzą jedna za drugą, ale ona sama na tym zdecydowanie nie traci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-15-2017, 16:32
szczupakowskai szczupakowskai jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie podobało się na północy Danii oraz przede wszystkim w Stambule- nieważne ile razy odwiedzi się to miasto, zawsze pozostaje coś do zobaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-15-2017, 23:32
okruszi okruszi jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zdecydowanie Sardynia a dokładnie stolica Sardynii - Cagliari, które jest przepięknym i klimatycznym miastem oraz Barcelona w Hiszpanii. Jednakże Cagliari zdecydowanie góruje klimatem nad Barceloną jest według mnie o wiele bardziej klimatycznym, czystszym i ładniejszym dla oka miastem. Te uliczki, zakamarki, budynki, okna, balkony...Co tu dużo mówić, jeśli ktoś lubi takie miejsca, miasta to Cagliari jest idealnym miejscem do zwiedzania i spędzania czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-23-2017, 14:01
barbarawaligora barbarawaligora jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie nic nie jest w stanie przebić Islandii, zwłaszcza jej wnętrza (choć dosłownie każdy skrawek tego kraju jest piękny). Ale miejsca, w których góry mają wszystkie kolory tęczy, gorące źródła i gejzery spotykają się z lodowcem, a nocą można zobaczyć zorzę polarną, to jest coś nie do podrobienia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2017, 16:16
ktomala ktomala jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Do Stanów dopiero się wybieram ale póki co jak dla mnie #1 - tureckie Kusadasi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki