Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Języki słowiańskie
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-09-2019, 20:34
bagatelka bagatelka jest offline
Kumotr

Domyślnie Posiadanie średniego wykształcenia a znajomość słowiańskich języków

Tak potoczył się mój żywot, że nie mam matury, więc w związku z tym nie mam wyższego wykształcenia. I nie ma szans by to zmienić.
Uczę się obecnie chorwackiego, a następnie chcę zabrać się za serbski. Następne w kolejce będą bułgarski i rosyjski.

Teraz się zastanawiam czy ta znajomość języków w ogóle przyda się podczas poszukiwania pracy.

Czy mając średnie wykształcenie, da się gdzieś pracować wykorzystując owe języki? Bo jak narazie widzę tylko prace w callcenter...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2019, 11:51
ghosttown98's Avatar
ghosttown98 ghosttown98 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cóż, faktycznie. Może być bardzo trudno ze względu na to, że papierek z wyższym wykształceniem stał się już czymś obowiązkowym. To samo ze znajomością angielskiego. Może warto zdać maturę? To nie jest znów niewiadomo jak wymagający egzamin, a może Ci się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2019, 13:11
Szvejkova Szvejkova jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Jest to na pewno praca w niszy, trzeba uważnie i często śledzić i przeglądać oferty pracy na różnych portalach, ponieważ co jakiś czas pojawiają się naprawdę korzystne oferty.

Ostatnio edytowane przez Daria285219 : 09-14-2019 o 21:58. Powód: "naprawdę" piszemy razem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.