Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Tłumaczenia audiowizualne
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-30-2019, 08:56
morgan1986 morgan1986 jest offline
Kumotr

Domyślnie Prośba o udział w badaniu naukowym poświęconym nieoficjalnym tłumaczom audiowizualnym

Szanowni Państwo,

jestem pracownikiem naukowym zawodowo zajmującym się przekładoznawstwem, zwracam się z ogromną prośbą o uzupełnienie i rozpowszechnienie mojej ankiety dotyczącej nieoficjalnego przekładu audiowizualnego. Dane pozyskane z anonimowych ankiet mają posłużyć do stworzenia statystycznego profilu polskiego nieoficjalnego tłumacza audiowizualnego, a następnie wyniki badania zostaną opublikowane w postaci artykułu naukowego. Bardzo proszę o udostępnienie i wypełnienie ankiety, jest ona kompletnie anonimowa, a udzielone przez Państwa odpowiedzi nie zostaną wykorzystane w innym, pozanaukowym celu. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10min.
Poniżej przesyłam link do ankiety:

[url]https://www.survio.com/survey/d/U7Y6O8B1H7S2A9B8J[/url]

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał O.
Instytut Filologii Angielskiej
Uniwersytet Rzeszowski
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-30-2019, 22:32
UrszulaP UrszulaP jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie bardzo mogę wypełnić tę ankietę. Nie zajmuję się tłumaczeniem audiowizualnym a muszę zaznaczyć np. z jakich źródeł korzystam by takie tłumaczenie wykonać.

Ostatnio edytowane przez WeronikaSZ1996 : 08-10-2019 o 13:52. Powód: Poprawność językowa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.