Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-04-2012, 22:26
Paulina_K Paulina_K jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Też o tym myślałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2012, 22:47
justynalinguaforum's Avatar
justynalinguaforum justynalinguaforum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warsaw
Domyślnie

Też jestem jak najbardziej za taką opcją. Kwestia egzaminu na tłumacza przysięgłego jest jedną z najważniejszych i zdecydowanie powinna mieć swój dział dla usprawnienia portalu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-21-2013, 23:01
igorek igorek jest offline
Kumotr

Domyślnie

Również jestem za.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 11:19
meegi_84 meegi_84 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Popieram ten pomysł. Ja również chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 14:00
nutka nutka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie byłby to pomocny wątek dla osób zainteresowanych egzaminem, szczególnie jeśli swoimi doświadczeniami podzielą się osoby, które mają to już za sobą. bo wiedzę można nabyć z różnych źródeł i zupełnie samodzielnie, ale czego spodziewać się po egzaminie, po egzaminatorach i jak poradzić sobie z tym wyzwaniem najlepiej doradzą świeżo upieczeni tłumacze przysięgli.

Ostatnio edytowane przez karrazg : 01-20-2019 o 17:56. Powód: duże litery, spacja, interpunkcja
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2013, 19:34
pszpak pszpak jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Sam myślę o egzaminie na tłumacza przysięgłego, więc taki dział byłby skarbem! Dla takich jak ja polecam: [url]http://www.tlumaczeniaprawnicze.com.pl/[/url], wkleję też tego linka, jak już powstanie ten nowy dział o tłumaczeniach przysięgłych Pozdrawiam i powodzenia na egzaminie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2013, 12:29
jasmine77 jasmine77 jest offline
Kumotr

Domyślnie Warunek

Trochę się w tym temacie orientowałam i podstawowy warunek aby się dostać na profesjonalne szkolenie umożliwiające zdanie egzaminu to posiadanie CPE. Mi w tym roku punktu zabrakło i zdałam na CEA a to za mało aby dostać się na meeeeeeeega drogie szkolenie, które jednak daje dużżżżżżżą wiedzę, kontakt z dokumentami jakie się dostaje podczas egzaminu. Warto się dobrze przygotować bo tylko raz w roku można podejść do egzaminu na tłumacza przysięgłego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2013, 12:32
mtdoktor mtdoktor jest offline
Kumotr

Domyślnie

Koniecznie bardzo przyda się, bo to "gorący" temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2013, 12:34
jasmine77 jasmine77 jest offline
Kumotr

Domyślnie Jedno jeszcze

Nie pomylcie się, że CPE jest warunkiem zdawania egzaminu na tłumacza przysięgłego - bo nie ma takiego warunku, każdy może próbować zdać ten egzamin, niezależenie od posiadanych certyfikatów. Ja pisałam o warunku przyjęcia na profesjonalnie specjalistyczne szkolenie w kierunku aby ten egzamin zdać z sukcesem. Np. [url]http://www.instytut-tlumaczen.pl/kursy/kursy-i-warsztaty/kurs-na-tlumacza-przysieglego/[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 11:22
kamesenin's Avatar
kamesenin kamesenin jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Scarborough, United Kingdom
Domyślnie

Czekam z niecierpliwością na otwarcie tego nowego działu, dużo chciałbym się dowiedzieć o egzaminie na tłumacza przysięgłego.
W czerwcu zdaję egzamin na DPSI - English Law i ciekawi mnie jakie będą różnice między tymi dwoma egzaminami.

Ostatnio edytowane przez karrazg : 01-20-2019 o 18:00. Powód: duże litery, interpunkcja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.