Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-20-2019, 23:33
wojtiPL wojtiPL jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Najlepsze zdubbingowane gry komputerowe

Czy znacie jakieś zagraniczne gry komputerowe, które zostały najlepiej zdubbingowane na język polski? Podobno słyszałem, że słynna "Twierdza" i "Twierdza Krzyżowiec" (strategie osadzone w epoce średniowiecza) uchodzą za jedne z najlepszych zdubbingowanych gier, który znajdują się w pierwszej dziesiątce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2019, 11:45
apazurkiewicz apazurkiewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pierwszy Mass Effect był bardzo dobrze zdubbingowany. Oglądałam niedawno prezentację, w której kobieta mówiła o tym, że firma zajmująca się rekrutacją aktorów w Polsce przeszła samych siebie. Grałam raz w języku polskim, gdy angielskiego jeszcze nie znałam i dubbing wspominam bardzo dobrze.

Overwatch, który jest ogromną produkcją (bo Blizzard) posiada dubbing wysokiej jakości i muszę go pochwalić, ale nic nie zastąpi oryginału.

Jak grałam z rodziną w The Last of Us włączyłam polski dub aby mogli wszystko zrozumieć i tam również dubbing był bardzo dobry. W sumie wszystkie duże produkcje na Playstation posiadają wysokiej jakości dubbing. Horizon Zero Dawn oraz Uncharted (chciaż Jarosław Boberek nigdy do mnie nie przemawiał).

No i Wiedźmin po polsku to cud, miód i maliny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2019, 12:03
kamil94 kamil94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Każda część Wiedźmina to majstersztyk. Każda postać w grze wypowiada swoje kwestie w unikalny sposób. Często jest to język Polski który odzwierciedla starą polską wieś. Ogromne brawa dla całej ekipy CD Project RED za stworzenie tak wspaniałej gry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2019, 22:20
Micx Micx jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Proszę bardzo - osobiście
- Opowieści Barda (The Bard's Tale) - 2005 rok
- Baldur's Gate 2 - 2000 rok
-Planescape Tormaent -1999 rok

Więcej na chwilę obecna sobie nie przypominam

Ostatnio edytowane przez Micx : 04-24-2019 o 20:01. Powód: Pzryzpomnienie jedenej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.