Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Nauka języka obcego
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-22-2019, 18:01
kingariko11 kingariko11 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uczyłam się angielskiego 13 lat i jest na poziomie wysoko komunikatywnym. Niemieckiego 7 lat ale wysokim poziomem nie mogę się pochwalić oraz serbskiego dwa lata, który jest na dość dobrym poziomie komunikatywnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-23-2019, 14:35
akisa1 akisa1 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Hiszpańskiego uczę się 3-4 lata, początkowo sama, potem na kursach raz w tygodniu, do tego ćwiczę język jak odwiedzam znajomych w Hiszpanii. Na kursie właśnie przeszłam na poziom B2, oceniam się jako dobry średnio-zaawansowany student hiszpańskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2019, 11:13
Anita8991 Anita8991 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Języka włoskiego uczę się od 5 lat. Jednak 3 pierwsze lata to nauka w szkole, gdzie nie przykładano aż takiej wagi do znajomości drugiego języka obcego (pierwszym był język angielski), a zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu. Mój poziom znajomości określiłabym jako średnio zaawansowany, ponieważ muszę poprawić swoją umiejętność swobodnego wypowiadania się. Drugim językiem, którego się uczę jest hiszpański. Jego poznawanie przychodzi mi nieco łatwiej, ponieważ spora część słownictwa jest podobna do włoskiego, którego uczę się około 3 lata dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-17-2019, 18:27
alicja.czarnik alicja.czarnik jest offline
Kumotr

Domyślnie

Mój poziom angielskiego oceniam jako zaawansowany. Uczę się go od 14 lat, ale dopiero, gdy wyjechałam na studia do Wielkiej Brytanii, miałam okazję naprawdę poćwiczyć mówienie oraz rozumienie wypowiedzi innych. Od 6 lat rozpoczęłam naukę hiszpańskiego oraz niemieckiego. Oba języki znam na poziomie średnio zaawansowanym - mogę prowadzić w nich rozmowę, jednak czasem brakuje mi potrzebnego słownictwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-17-2019, 18:38
Martinar Martinar jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hiszpańskiego uczę się od 15 lat, z przerwami. Mój poziom jest zaawansowany. Francuski znam biegle, intensywnie się go uczyłam przez osiem lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2019, 01:06
idxx idxx jest offline
Kumotr

Domyślnie

Angielski - 14 lat, aktualnie studiuję go na poziomie C2.
Chiński mandaryński - 3 lata, B2.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.