Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-26-2017, 14:28
AleksandraCecylia AleksandraCecylia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Każde z tych miast jest dla mnie atrakcyjne i ma coś do zaoferowania, ale tylko i wyłącznie poza sezonem - te tłumy doprowadzają mnie do rozpaczy. Mój ranking to: Gdańsk - Sopot - Gdynia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-26-2017, 16:54
alicjaf alicjaf jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To zależy czego potrzebujesz. Gdynia to "najszczęśliwsze miasto w Polsce", jednak moje serce jest z Gdańskiem - niepowtarzalna atmosfera i przepiękna starówka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-26-2017, 17:36
agawa agawa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Gdynia, Gdynia i jeszcze raz Gdynia Sopot to tylko imprezownia, Gdańsk jest niezły, no ale przy Gdyni... nie ma nawet o czym mówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-27-2017, 10:01
bascha bascha jest offline
Kumotr

Domyślnie

Gdańsk! Mieszkam tu już 10 lat i bardzo lubię to miasto. Są i miejsca do spokojnych spacerów (Trójmiejski Park Krajobrazowy, Góra Gradowa) i trochę mniej spokojnych - ze względu na turystów (Park Oliwski, Stare Miasto, plaża). Jest wiele miejsc, gdzie można zjeść coś dobrego (jak np. Mandu). Miasto dobrze skomunikowane, prężnie się rozwijające. Aczkolwiek Gdynia też jest bardzo urokliwa, pewnie gdybym tam mieszkała, byłaby bliższa mojemu sercu niż Gdańsk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-28-2017, 22:49
Venusa Venusa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Byłam w Trójmieście kilka razy i to jednak Gdańsk pozostawiał najwięcej miłych wspomnień. Spacery tylko przez gdańskie uliczki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-29-2017, 19:22
Anna186 Anna186 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mieszkam w Gdańsku, więc oczywiście zdecydowanie Gdańsk Jest po prostu piękny, a nasza starówka jest jedną z najpiękniejszych w całej Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2017, 15:47
paula_galka paula_galka jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Jestem tego samego zdania, co autorka Zdecydowanie Gdańsk i zdecydowanie plaża Jelitkowo. Niestety byłam tylko raz, ale chętnie bym tam wróciła!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-22-2017, 18:55
mat.wyszecki mat.wyszecki jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mieszkam w trójmieście i mogę szczerzę powiedzieć, że na wakacje najlepszy jest Sopot, ale to też zdecydowanie najgorsze miasto do mieszkania. Najlepiej mieszka się w Gdynii, a Gdańsk jest najładniejszym ze wszytskich trzech miast.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-23-2017, 11:34
Czapa95 Czapa95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Sopot stał się od niedawna miejscem nastawionym głównie na rozrywkę, poza tym jest bardzo zatłoczony (trudno przejść przez Monciak w ładny letni dzień). W Gdańsku największą atrakcję stanowi Stare Miasto, które zdecydowanie warto zobaczyć. Dla mnie jednak najciekawsza jest Gdynia, w której każdy znajdzie coś dla siebie - muzea, łatwo dostępna plaża, część rozrywkowa również jest bardzo rozbudowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-23-2017, 11:57
ewamewa ewamewa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Może to nie fair w stosunku do Gdyni i Sopotu, ale zakochałam się w Gdańsku. Piękne miasto, mogłabym tam zamieszkać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.