Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Podróże
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2014, 09:02
krna krna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez sandram Pokaż post
Ryanairem - najłatwiej i chyba najtaniej, łatwo kupić bilety za 150-200 zł w dwie strony.
Zdecydowanie zgadzam się. Od trzech lat latam do Londynu właśnie tymi liniami. Lot trwa szybko i obsługa sanolotu jest bardzo miła. Przeważnie latam ze Szczecina, ale zdarzyl mi się również lot z Berlina. Teraz w Szczecinie Wizzair oferuje loty do Londynu za 79zł w jedną stronę. Nic tylko lecieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2015, 14:22
radekr1 radekr1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Prawie wszyscy lecieli do Anglii samolotem: Ryanairem lub Wizzairem (mnie też się to zdarzało). Ale ja przeważnie jeździłem autokarem. Co prawda podróż trwa bardzo długo i jest męcząca zwłaszcza nocą, ale wspominam to dużo przyjemniej niż lot samolotem wraz z odprawą na lotnisku. Pewną zaletą przewozów autokarowych jest stałość ceny biletu nawet na krótko przed planowaną podróżą, czego nie można powiedzieć o cenie biletu lotniczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2015, 20:18
paulina205 paulina205 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Rynair i Wizzair są to najtańsze linie lotnicze, masówka =- ludzie mało kulturalni , pchają się i nie patrzą na nic byle do celu byle zająć najlepsze miejsca siedziące. Jechałam również busem i busikiem podróż bardzo męcząca ale ciekawa. podróz busem 36 godzin - nie polecam ale busikiem to już coś innego nie całe 24 godziny , bezpośrednio do celu , jedzie się przez belgię niemcy francję, kanałem La Manche . takze polecam , zawsze coś innego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2015, 23:10
madeleinee92 madeleinee92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ryanair - tanio i szybko
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-30-2015, 12:24
jus jus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeszcze za czasów licealnych pojechałam do Londynu autokarem, podróż niezwykle pamiętna, 24 godziny jazdy, ale przynajmniej jest co wspominać. Później poleciałam British Airways, znacznie przyjemniejsze doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2015, 14:08
Oliwka02 Oliwka02 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Podróżowałam autokarem i samolotem, ale wiadomo, że dużo wygodniej i krócej jest tym drugim. Do tego można kupić tanie bilety. Pod tym względem polecam Ryanaira.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2015, 16:04
karla8 karla8 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze samolotem. Ryanair, Wizzair.. I bez biur podróży - samemu można wszystko z łatwością ogarnąć zwłaszcza w takim mieście jak Londyn
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2015, 19:23
emf emf jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak do większości krajów, tak również do Anglii podróżowałam samolotem. Z tego co pamiętam to Ryanair ale zdecydowanie nie polecam tych linii. Faktycznie tanio ale warunki były bardzo kiepskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-31-2015, 17:37
masinxt masinxt jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ryanairem z Polski, ale nie polecam, bo przy dużym bagażu zdzierają i można max 23kg zabrać. Polecam Wizzair, bo kiedy posiada się większy bagaż można zabrać nawet 32kg, lecz teraz zmieniły się przepisy w tej sieci i niestety trzeba za 32kg bagaż słono dopłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2015, 17:01
angelikakropacz angelikakropacz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez olal1988 Pokaż post
Ryanair lub Wizz Air - podróż trwa bardzo krótko (1,5h). Jeden ląduje w Luton a drugi w Stansted, ale w obu przypadkach nie ma problemu z dojazdem do centrum Londynu.
Dokładnie! Tylko te dwie linie lotnicze. Zdecydowanie polecam, można upolować bardzo atrakcyjne promocje i polecieć za półdarmo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.