Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2019, 15:13
Szvejkova Szvejkova jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zmiana nawyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-22-2019, 20:40
walentyna44 walentyna44 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja to nie mogę się jakoś zmotywować w tym roku, a przydałoby się
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-25-2019, 14:32
ewelina93's Avatar
ewelina93 ewelina93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam wykupienie diety, gdzie codziennie dostaje się jadłospis. Nie kosztuje to dużo, a może przynieść efekty. Sama stosowałam i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2019, 17:47
marrosa marrosa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Trudno mi coś doradzać w sprawie odchudzania, ale to, na co mogę zwrócić uwagę, to żeby nie zafiksować się na radykalne odstawienie słodyczy i innych niezdrowych rzeczy, na liczenie kalorii. Robi się potem z tego nawyk, który może przekształcić się w nerwicę, a stąd już łatwo o zaburzenia.
Nie próbować jeść na siłę 5 posiłków dziennie, bo może nam pasują 3. Trzeba poznać siebie i oczywiście trzeba ograniczyć słodycze i inne niezdrowe posiłki, ale niech to będzie z głową, pomału. Niech to będzie zmiana myślenia z "nie mogę tego zjeść" na "nie potrzebuję tego, czuję się lepiej, gdy zjem coś zdrowszego".

No i oczywiście ruch, który jest dobry nie tylko na odchudzanie, ale i na walkę ze stresem. Zamiast zajadać stres warto go przespacerować lub przetańczyć
Poza tym nawet jak się nie wygląda super szczupło, to po wysiłku fizycznym samopoczucie jest wspaniałe, a to też ma znaczenie. Uśmiechem na twarzy można przykryć boczki tu i ówdzie Ale na pewno dla zdrowia warto próbować zrzucić zbędne kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.