Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-19-2014, 01:37
nten nten jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Oferia zanieczyszcza rynek. Ludzie ustalają głodowe stawki za swoje tłumaczenia nie dlatego, że na tyle wyceniają swoją pracę, ale dlatego, że działą psychologiczny czynnik wzajemnego przelicytowywania się. Poza głodowymi stawkami dla tłumaczy, Oferia przyczynia się również do rozprzestrzeniania się tłumaczeń kiepskiej jakości. Niech sobie ta Oferia istnieje, ale pod warunkiem, że zostanie zmieniony sposób ogłaszania się. Licytacje zdecydowanie powinny tam zostać zlikwidowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-20-2014, 12:05
Ciam Ciam jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W pełni zgadzam się z nten. Powinna być ustalona jakaś najniższa możliwa stawka, której nie można już obniżyć, np. 13 zł za 1800zzs dla studentów i 15 zł za 1800 zzs dla całej reszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-25-2014, 23:04
aniqua aniqua jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Płock
Domyślnie

Jestem zarejestrowana na tym portalu. Podejmuję się różnych odpowiadających mi zleceń, żeby mieć większe szanse na akceptację. Też zauważyłam, że kandydaci często proponują za małe stawki za wykonanie zlecenia (pewnie myślą, że będą mieli większe szanse na akceptację). Ja wybieram zlecenia, których wycena opowiada i nie obniżam ceny choćby inni to robili. Godna praca, godna płaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2014, 11:13
lytta lytta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

No i to jest prawidłowe podejście, ponieważ jakby nikt nie zgłaszał takich małych stawek to ludzie po prostu musieliby zapłacić więcej.Trzeba szanować swoją pracę, nawet jeśli jest się studentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2014, 19:51
sandram sandram jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja tam nawet nie zaglądam, odwiedziłam kiedyś tę stronę ze 3 razy, ale tam nie ma czego szukać, jeśli o tłumaczeniach myśli się poważnie. Bo jak konkurować z ofertą 10zł/strona kiedy klient nas nie zna?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-22-2019, 20:48
View Architekci View Architekci jest offline
Kumotr

Domyślnie Opinia od View Architekci

Na portalu Oferia pojawiło się sporo oszustów.
Pozdrawiam View Architekci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.