Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-03-2017, 16:46
gforc123 gforc123 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moimi pasjami oprócz tłumaczenia jest nałogowe oglądanie seriali oraz bieganie, rolki i wycieczki rowerowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2017, 17:00
michalxstatic michalxstatic jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Do niedawna powiedziałbym, że gry komputerowe. Teraz zdecydowanie są to seriale i muzyka, chociaż jakby nie patrzeć to wszystko poniekąd powiązane jest z tłumaczeniem. Nie oglądam seriali dla samej fabuły, ale też dlatego by dowiedzieć się nowych rzeczy z języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2017, 17:03
Patrycja531 Patrycja531 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją pasją oprócz języka chińskiego są góry i muzyka. Uprawiam wspinaczkę skałkową, parę razy wspinałam się też w lodospadach z rakami i czekanami, uwielbiam jeździć na nartach freeride'owych i chodzić na skitour'ach. Jak miałam niecałe 15 lat to zdobyłam najwyższy szczyt Austrii, czyli Grossglockner. Było to niesamowite przeżycie. Poza tym kocham grać na pianinie, niestety już nie mam takiej możliwości, żeby dalej ćwiczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2017, 20:34
joannasamp joannasamp jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tak zupełnie poza językiem angielskim moją największą pasją jest fotografia uwielbiam to robić choć nie mam ostatnio za bardzo czasu.
Ale poznając język angielski poznałam też inną pasję można by powiedzieć, że powiązaną - gry komputerowe. Chcąc rozumieć więcej, więcej się uczyłam haha
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.