Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-28-2017, 16:06
kamwie kamwie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla fanów cięższych alkoholi nie ma nic lepszego niż szkockie single malty. Nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na taki, który by mi nie smakował. Niestety ceny są brutalne, więc najlepiej pić powoli i cieszyć się smakiem - jak cywilizowany człowiek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-28-2017, 16:50
damianolszewski damianolszewski jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Marysin
Domyślnie

Najbardziej zapadło mi w pamięć belgijskie piwo Leffe - w Polsce dostępne jest chyba jedynie w dużych butelkach, na miejscu jednak znaleźć można i (haniebnie) puszkowane, jak zwykły Harnaś!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2017, 17:24
niejustyna niejustyna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez damianolszewski Pokaż post
Leffe - (...) (haniebnie) puszkowane, jak zwykły Harnaś!
Leffe i tak pije się z pokala, więc w sumie nie ma znaczenia czy przeleje się z butelki czy z puszki, smak jest ten sam.

Cytat:
Zamieszczony przez kamwie
Dla fanów cięższych alkoholi nie ma nic lepszego niż szkockie single malty. Nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na taki, który by mi nie smakował.
Ja nie przepadam za asfaltem i linami okrętowymi, więc Ardbeg 10 i Talisker 12 mi nie podeszły. To doprawdy dziwne uczucie, kiedy wdycham spaliny na ulicy i myślę, że pachną jak whiskey, które ostatnio próbowałam. Za to pyszne były np. Lagavulin 16, Glenfiddich 15, Glenmorangie Quinta Ruban. Niekoniecznie wszystkie są też warte swojej ceny, np. wolę blend The Black Grouse Alpha niż single malt Old Pulteney 12.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.