Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-21-2013, 00:54
mustard mustard jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie A Briton I was inspired by...

Zastanawiam się, czy byłoby od rzeczy zaprezentować sylwetkę którejś z osobistości z krajów anglojęzycznych tudzież jej inspirującego wpływu na nasza osobę.
Wybrałem polarnika, sir Ernesta Shackletona, o którym do dziś się pamięta , np.na kursie PGCE w City College/Norwich miałem lekcję z metodyki pt. „Shackleton- a good motivator, versus an autocrat, captain Bligh". (nauczyciel, który dotarł własnie na kurs z lekcji, rzucił luźna uwagę”I wish I was Bligh”)
Tak czy inaczej, Shackleton jest najbardziej znany z wyprawy antarktycznej na statku „ Endurance”, kiedy to po katastrofie statku przewędrował po lodzie ponad tysiąc kilometrów.W ostatniej chwili zdążył uratować pozostałą na Antarktydzie resztę ekipy. Wszyscy przeżyli. I tak sobie myślę, że może nie będę super motywatorem na lekcjach, ale-w dzisiejszych czasach endurance i unselfishness też się mogą przydać.
-polecam „Shackleton” R. Huntford
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-21-2013, 12:56
keik0r keik0r jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moja postać na dziś to Chris Marin, wokalista Coldplay. Zawsze, jak mam taki psi nastrój jak dziś, to się zasłuchuję i zawsze mi to w jakiś sposób pomaga i dodaje siły. Poza tym bardzo cenię go za działalność charytatywną, promocję akcji Fair Trade, etc. Sprawia, że wierzę, że jest jeszcze mnóstwo dobrych ludzi na tym świecie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Przejdź do forum