Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-29-2014, 20:06
Malgorzata Perszutow Malgorzata Perszutow jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mnóstwo ludzi poznałam dzięki blabla, wiadomo że nie każdy jest super interesujący ale to jak wszędzie. Uważam że to doskonały środek transportu, warto troszeczkę się otworzyć i spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-22-2015, 21:26
CichyMateO CichyMateO jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bla bla znam tylko od drugiej strony, kilkukrotnie zabierałem że sobą pasażerów w czasie podróży po Polsce. Odczucia mam bardzo dobre - i to milej się jedzie, bo można z kimś pogadać, i za paliwo się zwroci trochę nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności i osobiście polecam innym kierowcom tę formę podróżowania jako pasażer jeszcze nie jeździłem, ale jak najbardziej mam zamiar skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2015, 19:00
annajezie annajezie jest offline
Kumotr

Domyślnie

Korzystałam z BlaBlaCar w Polsce i miałam same pozytywne doświadczenia. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2015, 21:31
pelargoni pelargoni jest offline
Podszyszkownik

Z bla bla car korzystałam raz i mam bardzo pozytywne wspomnienia. Prowadziła dziewczyna, jechały oprócz mnie jeszcze dwie osoby, i podczas długiej trasy z Warszawy do Kędzierzyna doszło do długiej i frapującej rozmowy o życiu, z rodzaju tych, jakie nie zdarzają się już w pociągach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2015, 02:24
Justynazak's Avatar
Justynazak Justynazak jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Toruń
Domyślnie

Moja kuzynka korzystała. Jechała z Poznania, ze studiów, do domu na Święta. Miała duży bagaż i nie chciała przez to jechać pociągiem. Ma bardzo dobre wspomnienia, podwożący podwiózł ją pod sam dom .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2015, 16:20
Yenah Yenah jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie obawiacie się? Mi wyobraźnia na samą myśl podsuwa same czarne scenariusze
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2015, 12:27
alexandra_76 alexandra_76 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja też bardzo często korzystam z blablacar, ale raczej na krótkich dystansach. Dojeżdżam z mojego miasta do Trójmiasta często za 6 zł, w dodatku w miłym towarzystwie i zdecydowanie bardziej komfortowych warunkach niż autobusem, gdzie dojazd jest 2 razy droższy i dłuższy.
Nigdy natomiast nie korzystałam z blablacar za granicą, lecz porównując nawet koszty biletów pociągu a wartość jaką ktoś wystawia na portalu, na pewno się przekonam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2015, 15:21
translatia translatia jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mam wielu znajomych, którzy korzystają z BlaBlaCar, a nawet kolegę, który różnych ludzi przewozi. Póki co slyszałam same dobre opinie o tym, chociaż to wszystko zależy, na kogo się trafi. Dobra strona jest tego, że można wybrać osobę, z którą chce się jechać (kobieta czy mężczyzna), więc jeśli o bezpieczeństwo to można powiedzieć, że jakiś sposób to jest Osobiście samej mi się jeszcze nie zdarzyło, bo póki co korzystam z legistymacji studenckiej, która daje dośc znaczące zniżki na pociąg
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2015, 15:37
Lucia321 Lucia321 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Do tej pory nie korzystałam z BlaBla car i pewnie bym nie skorzystała. Zastanawia mnie jedna kwestia, co jeśli dojdzie do wypadku samochodowego w którym zginą osoby, które skorzystały z BlaBla car, a nie kierowca. Jak wygląda kwestia odpowiedzialności?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2015, 14:56
marska marska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W Polsce jeszcze nie korzystałam z blablacara. W Francji jest to dużo bardziej popularne i zorganizowane. Chociażby kwesta płatności, która jest wykonywana przed podróżą, przez Internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.