Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-15-2012, 14:06
aaa509 aaa509 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez cornelle Pokaż post
Tak samo było w przypadku matury- mój rocznik ('91) musiał pisać o 9 rano podstawowy angielski a o 15 rozszerzenie! Istna katorga!
Też jestem rocznik '91. I też tę nieszczęsną maturę pamiętam. Jak już o tej 18 nas wypuścili, czułam się jakbym mózg gdzieś zgubiła...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 16:03
talaa22 talaa22 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Tychy, Poland
Domyślnie

U mnie egzamin z PNJA był podzielony na dwa dni, pierwszego dnia pisemny (gramatyka i writing), a kilka dni później ustny. Wydaje mi się, że taki podział jest najlepszy, bo nie rozkłada się jednego egzaminu na zbyt wiele dni. Chociaż część pisemna jest dosyć męcząca i długa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 19:18
yola270 yola270 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie na studiach też miałam podzielony egzamin na 2 części, najpierw mieliśmy testy z pisania, readingu, gramatyki, itd., a potem jak się zdało tą część to była część mówiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 20:13
kasiaZka kasiaZka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez aaa509 Pokaż post
ŁAŁ. Jak tak czytam, to zdaję sobie sprawę, że naprawdę powinnam przestać narzekać.
U mnie egzamin z PNJA jest podzielony na 4 dni (język pisany, gramatyka praktyczna, KZ i na końcu egzamin ustny).
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że miałaś podzielone na 4 dni. Ja po tych 6 godzin czułam się jakbym siedziała tam 12 godzin a mózg to mi parował
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 22:11
Matimak Matimak jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Bydgoszcz, Poland
Domyślnie

Dzielony na 2 części: pisemną (writing, grammar and reading) i ustną, rozłożony na 3 dni. Wynik otrzymywaliśmy dopiero po całościowym przeprowadzeniu ustnego więc nerwówka była straszna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 22:22
sparrow sparrow jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

U mnie również był PNJA rozbity na dwa dni. Pierwszego był egzamin z gramatyki praktycznej trwający około 1,5h poten 15 min przerwy i 1,5h egzamin z pisania. Następnego dnia speaking, który potrafił się ciągnąć cały dzień, tzn sam egzamin trwał 15-20 min, ale nieraz musieliśmy czekać cały dzień na wyniki, aż przeegzaminują wszystkich (wszystko zależało od tego, kto akurat był w komisji). Na szczęście nie mieliśmy listeningu, z którego wystarczała ocena z zajęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2012, 22:59
JoannaGolus JoannaGolus jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zazwyczaj na studiach filologicznych egzamin roczny z języka jest podzielony na dwie części: ustna i pisemną, tak było u mnie. Bardzo dobra forma i oczywiscie do zaliczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2012, 12:22
marta.denis@gmail.com marta.denis@gmail.com jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja jestem na lingwistyce stosowanej z językami angielski i francuski. Z obu na koniec roku mam egzamin praktyczny obejmujący wszystkie zdolności językowe. Jest to trochę męczące, ale po czterech latach można się do tego już przyzwyczaić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2012, 13:28
annabiszko annabiszko jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podziwiam wszystkich, którzy wszystkie części PNJA mieli w ciągu jednego dnia. Nie wyobrażam sobie tego!

Wszystkie moje PNJA wyglądały tak:
pierwszego dnia PNJA pisanie
drugiego dnia PNJA gramatyka
ok. tydzień później PNJA mówienie.

Dobre w tym systemie jest to, że po komponentach pisemnych ma się jeszcze czas, żeby skupić się na części ustnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2012, 13:40
jakub91 jakub91 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja mam PNJA też 4 komponenty ale rozbite na 2-3 dni.Domyślam sie,że wszystkie te egz. w jeden dzień to musi być naprawdę męczące.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.