Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2013, 15:59
MasterMind MasterMind jest offline
Nadszyszkownik

Domyślnie

Dokładnie - bo inaczej można się srogo narobić - i to na darmo
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2013, 22:25
Iz@'s Avatar
Iz@ Iz@ jest offline
Kumotr

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Potrzebuję troszkę pomocy, mam zamiar sama sobie przetłumaczyć stronę na angielski, tylko powiedzcie mi na dzień dobry czy bawić się samej cz lepiej komuś to zlecić?? Bo powiem szczerze, że mam ambicje zrobić to samej, ale nie wiem chyba na co się porywam....
Stary 11-12-2013, 22:41
Ania R. Ania R. jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Iz@ Pokaż post
Potrzebuję troszkę pomocy, mam zamiar sama sobie przetłumaczyć stronę na angielski, tylko powiedzcie mi na dzień dobry czy bawić się samej cz lepiej komuś to zlecić?? Bo powiem szczerze, że mam ambicje zrobić to samej, ale nie wiem chyba na co się porywam....
Moim zdaniem jeżeli chcesz mieć to zrobione dobrze i profesjonalnie, a nie jesteś pewna czy Twoje kompetencje językowe są wystarczające to zleć to komuś. Nie ma nic bardziej odstraszającego niż strony internetowe tłumaczone po kosztach (czyli za darmo) przez panią Krysię z sekretariatu, która "zna" język Strona internetowa to w końcu wizytówka firmy, więc dobrze jak nie zawiera błędów i jest przetłumaczona z tzw. polotem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-13-2013, 13:31
xmizuumix's Avatar
xmizuumix xmizuumix jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tłumaczenie stron z linka może być bardzo problematyczne i bardzo mylne. Ja ostatnio miałam wycenić i podać termin realizacji tłumaczenia właśnie z linka, po czym gdy dostałam tekst normalnie w dokumencie okazało się, że tekstu jest dużo więcej i klient zdziwił się, że podniosłam cenę i przesunęłam termin. Dlatego najlepiej od razu prosić o tekst w wordzie, czy tam innych formatach, ponieważ można się nieźle pomylić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2014, 21:57
aga954 aga954 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez anaszym Pokaż post
Czasami może zdażyć się tak, że my przetłumaczymy zlecenie dobrze, a błąd popełni osoba zajmująca sie kwestiami technicznymi. Dlatego tak ważne jest, zeby wybierać osoby na prawdę kompetentne, jeżeli chcemy poprosić o pomoc specjalistę.
Jak najbardziej się zgadzam. Kiedyś tłumaczyłam ulotki na niemiecki. Po paru dniach odezwał się klient, że źle przetłumaczone…
Okazało się, że w drukarni ktoś pierwsze litery rzeczowników poprawiał
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2016, 13:27
otoTlumaczenie's Avatar
otoTlumaczenie otoTlumaczenie jest offline
Kumotr

Domyślnie

Polecam fajny artykuł na temat potrzeb i korzyści płynących z przetłumaczenia strony www:

[url]http://blog.slavis.net/tlumaczenia/a-po-co-mi-tlumaczenie-stron-www/[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.