Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-16-2013, 09:34
Everest Everest jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeżeli masz etat i umowę o pracę to za działalność płacisz około 250 zł składki (chyba zdrowotnej), także nie jest to bardzo duży koszt. No i na księgową 100-200 zł - w zależności ilu pracowników do rozliczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2013, 09:43
katarzyna91b katarzyna91b jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze jest ryzyko, ale z drugiej szkoły jak się założy szkołę w odpowiedniej lokalizacji to myślę, że mogłoby to przynieść zysk. U mnie jest bardzo dużo chętnych na angielski,a szkoły jeszcze nie ma. Jak skończę studia i sytuacja na rynku nie ulegnie drastycznej zmianie to się pokuszę o założenie szkoły językowej razem z narzeczoną brata Zamierzamy uczyć 3 języków, więc chętni powinni się znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-16-2013, 12:06
monikaz monikaz jest offline
Kumotr

Domyślnie

To faktycznie niewiele musiałabym płacić. Myślałam, że to jakaś przeszkoda, że pracując zakładam dodatkowo własną działalność. Póki co skupiłabym się na angielskim i niemieckim, ale myślę, że do tego np. hiszpański będzie dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-14-2013, 14:20
Monika1 Monika1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Rzeczywiście przy obecnej sytuacji na rynku, w sytuacji gdzie niemalże na każdym kroku mijamy kolejna szkołę językową, założenie kolejnej jest swego rodzaju ryzykiem. Nie można spodziewać się zrobienia kokosów jak to było 15 lat temu. Na pewno to co może uatrakcyjnić szkołę to umożliwienie zdawania testów międzynarodowych typu Cambridge.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-19-2013, 11:41
owieczkaaa owieczkaaa jest offline
Kumotr

Domyślnie

Myślę, że to dobry pomysł. Zainteresowanych jest coraz więcej i jacyś chętni będą zawsze. Trzymam za was kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2015, 15:25
amk amk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, iż najpierw trzeba zrobić badanie rynku oraz reklamę. Działania marketingowe najlepiej rozpocząć już wczesną wiosną z informacją, iż nabór rozpoczyna się od września. Uważam, iż duża liczba dzieci zapisuje się do szkół językowych po zakończeniu wakacji. I dopiero wtedy czyli od września założyć działalnośc. Jeśli zrobimy to wcześniej, musimy mieć spore oszczędności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.