Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-09-2017, 19:16
Dia Dia jest offline
Kumotr

Domyślnie Cafe dla tłumaczy

Witam. Czy spotkaliście kiedyś kafe dla tłumaczy? Jako miejsce pracy poza typowym biurem, gdzie można znaleźć rzadkie słowniki lub podyskutować z innymi kolegami z branży przy herbacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2017, 21:39
joaakh joaakh jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

niestety nie, ale fajny poysł. pyyanie jednak czy tłumacze będą chcaily dzielić się tajnikami swojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2017, 12:09
Kabugn Kabugn jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Café nie, ale na fb jest wiele grup, gdzie tłumacze dzielą się swoim doświadczeniem i przygodami z klientami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-15-2017, 11:57
magzloc magzloc jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Spotkałam się może nie tyle z cafe dla tłumaczy, ale ciekawym rozwiązaniem dla tłumaczy (i nie tylko - dla wszystkich pracujących zdalnie). W galerii w Poznaniu widziałam odosobnione miejsce, gdzieś między sklepami i kawiarniami, gdzie są stoliki, kanapy, przyjemne światło, gniazdka, WiFi i nakaz zachowania ciszy. Można się tam rozsiąść z pracą nawet na cały dzień i nikt nie będzie na nas krzywo spoglądał, że nic nie zamawiamy Bardzo mi się to miejsce spodobało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2018, 23:04
m.stepuch m.stepuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Takie miejsca są pewnie we wszystkich miastach w większych galeriach. Ja widziałam takie w Lublinie. Nie jest przeznaczone dla tłumaczy, ale dla każdego kto chce skorzystać z darmowego wi-fi, gniazdka, fotela i stolika.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2018, 00:13
karo06 karo06 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Rzeczywiście są w niektórych galeriach, taka trochę przestrzeń coworkingowa. Myślę, że to naprawdę fajne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie potrafią zmotywować się do pracy w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2018, 10:58
jakubgrzeszczak2 jakubgrzeszczak2 jest offline
Kumotr

Miejscowość: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez m.stepuch Pokaż post
Takie miejsca są pewnie we wszystkich miastach w większych galeriach. Ja widziałam takie w Lublinie. Nie jest przeznaczone dla tłumaczy, ale dla każdego kto chce skorzystać z darmowego wi-fi, gniazdka, fotela i stolika.
Mogłabyś mi powiedzieć gdzie jest takie miejsce w Lublinie? Od dawna tu szukam jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym w spokoju posiedzieć i nie musiałbym wydawać x złotych na kawy, a biblioteki niestety wcześnie zamykają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2018, 00:58
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Niestety nie, patrząc jednak na to ile czasu poświęca się tłumaczeniu i jak wiele materiałów trzeba mieć przy sobie, to jakoś nie widzę sensu na powstanie takiego miejsca. Może jakiś klub tłumacza, w którym mogliby się zbierać co jakiś czas i wymieniać się doświadczeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.