Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-30-2012, 23:26
mzoch mzoch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Praca bazująca na j ang mówionym w PL

Chciałabym przez jakiś czas popracować w firmie, która posiada stanowiska pracy dla osób, które choćby większość czasu jeśli nie całe '8 h' muszą rozmawiać w języku angielskim. Rozpoczęłam najazd na różne firmy, ale może forumowicze dodadzą tu kilka nazw lub sugestii kto takich ludzi szuka. Jestem po filologii ang i arch wnętrz obie branże mnie interesują, ale chętnie dowiem się jakie są możliwości w dziedzinach niezwiązanych bezpośrednio z tymi dwiema. Dobrze by było gdyby były to firmy znajdujące się w woj. pomorskim, ale nie ograniczajmy się także do tego regionu. (Zróbmy taką bazę firm umożliwiających rozwój językowy w pracy, czyt. język angielski mówiony na co dzień w Polsce).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 01:03
alicjam alicjam jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Reuters w Gdyni
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 16:33
alicjam alicjam jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez vahooletz Pokaż post
Często szukają pracowników do helpdesk czy service desk.
W Reutersie? Z tego co wiem, to najczęściej potrzebują pracowników na stanowisko Data Analyst.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 22:06
izabelastepkowska izabelastepkowska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja bym poszukała pracy na przykład w firmie transportowej, która świadczy swoje usługi w relacji polska-Anglia. Z własnego doświadczenia wiem, że taka praca rozwija językowo w bardzo wielu obszarach: pozyskiwanie klientów, załatwianie ładunków, pomoc kierowcom na miejscu- często dzwonienie do urzędów celnych, na policję, do serwisów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 22:40
mzoch mzoch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

o Reutersie słyszałam, ale w stosunku do tego co słyszałam o tej firmie 5 lat wstecz, to teraz słyszę same złe rzeczy, że mniej płacą, że już nie ma, aż tak atrakcyjnych warunków pracy itp oczywiście ludzie gadają a prawda jest zawsze po środku

Te pomysły z transportem to już jakaś nowa dziedzina poszukiwań
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2013, 13:52
antalyya antalyya jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Rymanów
Domyślnie

Podbijam wątek: gdzie może znaleźć pracę anglista jeśli nie ma pracy w szkole lub biurze tłumaczeń?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-14-2013, 15:20
magdalena89 magdalena89 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Może wydawnictwa?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-14-2013, 18:39
kuroimonika kuroimonika jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Może nie jest to ambitna praca, ale tzw. call center czy help desk dają na pewno możliwość pracy z językiem angielskim non stop. W Warszawie to np. Sitel, w Łodzi np. Fujitsu, Infosys. Tam zawsze szukają ludzi z bardzo dobrym angielskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-14-2013, 19:45
monikabee monikabee jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Olsztyn
Domyślnie

Z doświadczenia znajomych call center nie polecam. Jeśli ktoś nie chce być po filologii ani tłumaczem, ani nauczycielem to opcji ma całkiem sporo. Na przykład można pracować jako logistyk, specjalista ds. eksportu (jak mój mąż, edytor, czy wszelakiej maści project manager.
Poszukajcie w ofertach takich firm jak: ATOS, SDL Bydgoszcz i globalek: Coca-Cola itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.