Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-21-2011, 11:55
saimaa's Avatar
saimaa saimaa jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gliwice
Domyślnie TLex proffesional 2010 - opinie

Jak oceniacie pracę w tym programie? Ja uważam, że jest to świetnie skonstruowane narzędzie, bardzo pomocne w pracy tłumacza. Program ma mnóstwo opcji i jest łatwy w obsłudze, nic się w nim nie "psuje" i nie sprawia żadnych problemów. Ze wszystkich programów z jakimi do tej pory pracowałam, z tym pracowało mi się zdecydowanie najprzyjemniej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-21-2011, 14:59
Monika108 Monika108 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zgadzam się z powyższą opinią. Miło pracuje się z tym programem Przyjazny i łatwy w obsłudze a przy okazji przydatny w pracy tłumacza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-21-2011, 16:22
psotka psotka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na pewno jest łatwiejszy w obsłudze i przyjemniejszy. Nie ma aż tylu różnych opcji, a przy tym jest bardzo przydatny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-21-2011, 16:43
magdalena_cieslak magdalena_cieslak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podzielam wasze opinie. Program o dziwo nie sprawia żadnych problemów, jest łatwy w obsłudze i bardzo pomocny. Nawet ktoś nie mający zdolności informatycznych może stworzyć w nim słownik.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-21-2011, 18:52
maryjanable maryjanable jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Lipsk
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez psotka Pokaż post
Na pewno jest łatwiejszy w obsłudze i przyjemniejszy. Nie ma aż tylu różnych opcji, a przy tym jest bardzo przydatny.
Opcji ma sporo, ale trzeba przyznać, że te opcje to przydatne opcje

Program bardzo ciekawy, nie ma problemów przy pracy z nim, wszystko czytelnie umieszczone
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-21-2011, 20:33
mkapral mkapral jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Szczecin
Domyślnie

To prawda. Program świetnie zrobiony, żadnych zawiłych instrukcji obsługi, prosto, szybko i skutecznie- czy tak, jak lubimy najbardziej
Stary 09-21-2011, 20:36
mkapral mkapral jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Szczecin
Domyślnie

Jeszcze dodam, że takie tworzenie własnego słownika jest bardzo przydatne w codziennej pracy, możemy go skonstruować tak, jak nam najbardziej pasuje, a treść odpowiada naszym wymaganiom.

Doskonałe narzędzie, którego wcześniej nie znałam, zdecydowanie najlepszy program, z jakim miałam okazję pracować. Bardzo polubiłam również pracę z deja vu, na początku może trochę trudno opanować wszystkie opcje, ale z czasem praca idzie coraz szybciej i wygodniej- podpowiedzi z wcześniejszych projektów w okienku obok, sprawdzanie błędów na bieżąco oraz przejrzysty układ tekstu. Jednym słowem: super
Stary 09-21-2011, 21:49
baniak1987 baniak1987 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo fajny i przyjazny dla użytkownika program. Nie miałem większych problemów z zapoznaniem się z jego działaniem. Nie udało mi się jedynie znaleźć opcji (jeśli takowa istnieje) wpisania synonimu w miejscu innym niż przeznaczonym na definicję, a także miejsca do wpisania formy liczby mnogiej tłumaczonych wyrazów. Ciekawy jestem czy mnie się nie udało tego znaleźć, czy po protstu w wersji próbnej takie opcje są niedostępne...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-22-2011, 00:06
finchmeister finchmeister jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Chorzów
Domyślnie

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym programem - nasz własny słownik może być stworzony na wiele różnych sposobów, zawierać różne informacje i co najważniejsze - nie jest to wcale trudne do uzyskania! Pomimo wstępnego natłoku opcji, bardzo szybko można opanować podstawowe opcje i systematycznie rozbudowywać nasz zbiór leksemów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-22-2011, 11:30
tolek's Avatar
tolek tolek jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Jestem ciekawy czy ktoś z Was opanował już tlCorpus. I czy korzystacie z darmowych korpusów w Internecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.