Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-24-2013, 00:35
wbobilewicz wbobilewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Jaka - oprócz oczywiście tłumaczenia ;-) - jest Wasza największa pasja?

Chyba jeszcze na forum nie pojawił się ten wątek, więc zadaję pytanie: Jaka jest wasza największa pasja? Co sprawia, że właśnie ona? Moją są po pierwsze podróże - ponieważ dzięki nim poznaje się zarówno świat, ludzi, odmienne kultury i punkty widzenia, dziwne i egzotyczne obyczaje, jak i wreszcie siebie (dodam, że najbardziej interesują mnie podróże w dalekie miejsca, najlepiej trudniej dostępne). Niestety ostatnio, z różnych powodów, nie mam możliwości podróżowania, co doprowadza mnie na przemian do wściekłości i depresji. Po drugie są nią wszelkie zagadkowe, tajemnicze i niezbadane miejsca na Ziemi, a to dlatego, że wierze, iż takich miejsc jest dużo, dużo więcej, niż się może zdawać (miejsc, zjawisk, istot etc.. etc.), a ich odkrycie może potencjalnie zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegają świat i siebie. Najlepiej połączyłbym wszystko: pasję do podróży, do tych dziwnych miejsc, znajomość angielskiego i chętnie wybrałbym się z wyprawą w jakieś takie dziwne, odjechane miejsce, a potem napisał o tym książkę. Oczywiście po angielsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 01:24
Anula Anula jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją pasją jest szycie, może trochę banalne, ale bardzo to lubię. Powodów jest wiele, zaczynając od satysfakcji, że sama coś stworzyłam, po posiadanie ubrań jakich nikt inny nie ma. Dla mnie jest to też forma relaksu i odstresowania. Pomimo, że jest to precyzyjna praca i zdarza mi się popełniać błędy, jestem tylko samoukiem, to wizja efektu końcowego pozwala mi zachować spokój. W zasadzie cały czas rozmyślam i planuje co uszyję następnego. A jak nie myślę o szyciu to pewnie o nauce języków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 13:18
janbaran33 janbaran33 jest offline
Kumotr

Miejscowość: Rzeszów
Domyślnie

A moja pasja/hobby to granie w siatkówkę gram codziennie po pracy i mam stałą ekipę do uprawiania tego sportu. Lubię też pobiegać czasami
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 13:50
letice letice jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją pasją również są podróże, a najbardziej pociągają mnie miejsca tajemnicze i mało znane. Niestety również na razie nie mam możliwości by gdzieś wyjechać. A tak z innej beczki, to od dziecka pasjonowała mnie też astronomia, czytanie i oglądnie programów o kosmosie i patrzenie w nocne niebo . Bardzo ważne jest też dla mnie pisanie wierszy. Ogólnie to bardzo wiele rzeczy mnie pasjonuje, prawie w każdej da się znaleźć coś ciekawego .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 15:25
Aniesse Aniesse jest offline
Szyszkownik

Miejscowość: Umbria (Italia)
Domyślnie

Obecnie nie mam jakiś porywających hobby. Studiując uwielbiałam podróże. Wyjeżdżałam jako au pair, na spotkania młodych w TAIZE, jak się trafiły to jakieś wyjazdy uczelniane, erasmus. Generalnie często gdzieś mnie tam wywiewało aż wywiało raz a porządnie Teraz ze względu na rodzinę i pracę nie mogę już sobie pozwolić na częste wojaże, ale bardzo lubię czytać wspomnienia i pamiętniki innych osób, które podróżują i poznają nowe kultury, zwyczaje, itp...Ponadto kultywuję moją miłość do j. obcych. Pracuję jako tłumacz i nawet jak mam wolny czas to lubię wzbogaca c moje prywatne glosariusze nowym słownictwem, przeglądać dwujęzyczne strony itp... takie małe zboczenie zawodowe Ponadto długie spacery z córeczką, gotowanie, oglądanie potraw w necie, słuchanie muzyki oraz interesujących programów radiowych. W lecie uwielbiam basen
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 18:33
vuela vuela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją pasją jest gra na fortepianie oraz rękodzieło. Wykonuję własnoręcznie kartki okolicznościowe. Do tego dochodzi praca w ogrodzie. Uwielbiam jesień w ogrodzie i lato, kiedy jest tyyyyle do robienia!! Ponadto uwielbiam jeździć na rowerze i pokonuję kilometrasy plus pływanie, od którego uzależniłam się od 5 lat. )
Stary 10-24-2013, 19:06
karstasto karstasto jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moje pasje nie są specjalnie porywające, ale za to bardzo dobrze na mnie wpływają- uwielbiam jazdę na rolkach i długie wycieczki rowerowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 19:57
ka_ska
Guest

Domyślnie

Moją pasją jest TANIEC, towarzyski i salsa w szczególności. Nie wyobrażam sobie życia bez tańca
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-24-2013, 23:31
killy777 killy777 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie muzyka jest moją największą pasją. Rock, punk, heavy metal, koncerty i festiwale to moje życie. Dlatego przeniosłam się do Angli 6 lat temu, by studiować dziennikarstwo muzyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-25-2013, 11:11
kasia627 kasia627 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kocham siatkówkę. Trochę gram, ale przede wszystkim kibicuję. Oglądam wszystkie mecze, jeśli tylko mam możliwość to na nie jeżdżę, analizuję wyniki i składy. Just volleyball
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.