Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2019, 17:51
justyna.monart@wp.pl justyna.monart@wp.pl jest offline
Kumotr

Domyślnie Polacy turyści - spostrzeżenia

Osoby pochodzące z naszego kraju nie mają najlepszej opinii jako turyści. Pijemy za dużo, jemy za dużo, bo all inclusive , mężczyźni noszą skarpety do sandałów Sądzicie, że to się zmienia? Jakie są wasze opinie?

Ostatnio edytowane przez kinpilch : 07-31-2019 o 11:35. Powód: masa błędów interpunkcyjnych. Ostrzeżenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2019, 23:57
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez justyna.monart@wp.pl Pokaż post
osoby pochodzące z naszego kraju nie mają najlepszej opinii jako turyści. ...pijemy za dużo , jemy za dużo ...bo al linclusive , mężczyźni noszą skarpety do sandałów .Sądzicie , że to się zmienia? Jakie są wasze opinie?
A właściwie skąd się wzięła ta przeooogromna pogarda dla skarpet w sandałach?
Może do szortów wygląda rzeczywiście niespecjalnie ale przy długich spodniach już jest lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-14-2019, 20:45
justyna.monart@wp.pl justyna.monart@wp.pl jest offline
Kumotr

Domyślnie

to nie pogarda , tylko coś z czym nas kojarzono za granicą . Mam wrażenie , że ten "trend" w stylizacjach Polaków już przemija , ale mamy niestety kiepską opinię jako turyści z innych powodów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2019, 11:59
madzik97 madzik97 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że te zachowania trochę już przemijają (oczywiście nie we wszystkich przypadkach), ale niestety taki obraz Polaków już raczej pozostanie w głowach innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2019, 14:34
WeronikaSZ1996 WeronikaSZ1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że im więcej Polacy wyjeżdżają, tym większej ogłady nabierają jako turyści. To co mnie bardzo denerwuje w naszych rodakach to włączanie muzyki na cały regulator np. będąc na plaży...Przecież nie każdy ma ochotę jej słuchać :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2019, 19:27
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez justyna.monart@wp.pl Pokaż post
to nie pogarda , tylko coś z czym nas kojarzono za granicą . Mam wrażenie , że ten "trend" w stylizacjach Polaków już przemija , ale mamy niestety kiepską opinię jako turyści z innych powodów.
A właśnie pogarda,bo jest/była na to nagonka. Dlaczego tylko to tak ludziom mody przeszkadza a nie przeszkadzają za to kolczyki w nosie (jak u buhaja) lub w brodzie (co wygląda jak paskudny, duży wągier). Albo odrastająca fryzura - boki podgolone, a na czubie dłuższe, najczęściej przetłuszczone kłaki - co nie wygląda zbyt apetycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-21-2019, 12:51
ANITA7789 ANITA7789 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę że większość rzeczy, które zarzuca się polakom można też spotkać wśród innych narodowości. Mnie denerwuje zwyczajna bezmyślność, porywczość i brak szacunku, co jak wcześniej wspomniałam zdarza się wszędzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-26-2019, 14:04
DomMich DomMich jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ludzie czasem myślą, że na wakacjach wszystko wolno. To kwestia mentalności, myślę, że dotyczy to każdego narodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-28-2019, 09:41
agabu agabu jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wydaje mi się, że zachowanie Polaków na wakacjach uległo niejakiej poprawie. Chociaż z drugiej strony rodacy nadal klaszczą po wylądowaniu samolotu, co bywa niezręczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2019, 16:16
Magda12 Magda12 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Cały czas krytykujemy naszych rodaków, a tak naprawdę na tle innych krajów wcale nie wypadamy tak najgorzej. Anglicy nas ,,przewyższają" w braku kultury i ogłady na wakacjach. Polacy wydaje mi się, że zachowują się całkiem niezle, a to, że się zdarzają jacyś delikwenci no to cóż...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.