Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2014, 18:57
joannaelz joannaelz jest offline
Kumotr

Domyślnie

To ja tylko polecę w Dubrowniku lodziarnię zaraz przy głównej bramie, tam gdzie jest studnia z kranikami - na rogu. Wchodząc przywitajcie się po polsku - dostaniecie zniżkę Przepyszne lody i żonglująca obsługa Sam Dubrownik oczywiście obowiązkowo (ale strasznie drogo, więc na noc to bym się tam nie zatrzymywała). Pozdrawiam i udanej wycieczki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2014, 20:12
alicjabra alicjabra jest offline
Kumotr

Domyślnie

Hey od 6 lat co roku jeździłam do Chorwacji. Gorąco polecam campingi. Każdy camping ma własną plaże, przy której woda jest krystalicznie czysta i w ogóle nie ma porównania z plażami w mieście. Są tam niesamowite widoki, skałki i cudna błękitna woda! Byłam w tych miejscach i polecam! Rabac, Mali Losinj, Trogir, Split, Ciovo, Orebic, Krk, Murter. Chorwacja jest piękna i co roku odkrywa swoje uroki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2014, 22:27
Ofela Ofela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że podczas pobytu w Chorwacji warto wybrac się do Mostaru - Bośnia i Hercegowina, niedaleko a jakie piekne miasto!

Ostatnio edytowane przez KKK : 12-06-2014 o 15:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-16-2014, 10:52
joannaelz joannaelz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jeżeli wybierałby się ktoś większą grupą, to jeszcze mogę polecić niedrogi nocleg w samym Dubrowniku (właściciel w miesiącach czerwiec/maj i wrzesień/październik oferuje super ceny do 10euro za osobę w samym starym mieście!).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-16-2014, 16:52
moloko9 moloko9 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja też w tym roku mam zamiar wybrać się na wakacje do Chorwacji gdzieś nad morze, ale jeszcze nic konkretnego nie mam zaplanowane. Ciekawe czy wszyscy Chorwaci wyglądają jak Dr Kovac (ten przystojniak z ostrego dyżuru )

Ostatnio edytowane przez KKK : 12-06-2014 o 15:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-18-2014, 22:59
Anne1991 Anne1991 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez moloko9 Pokaż post
Ja też w tym roku mam zamiar wybrać się na wakacje do Chorwacji gdzieś nad morze, ale jeszcze nic konkretnego nie mam zaplanowane. Ciekawe czy wszyscy Chorwaci wyglądają jak Dr Kovac ( ten przystojniak z ostrego dyżuru )
Typ urody podobny, ale czy są aż tak przystojni? Ciężko mi ocenić, ale zdarzają się
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2014, 12:09
sandram sandram jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam, Chorwcja jest cudowna, w szczególności wysepki, półwyspy, małe miejscowości, w których jest mało ludzi. Warto oczywiście zrobić wycieczkę do Splitu, Dubrovnika, itp, ale największą zaletą Chorwacji są jej małe miejscowości. Warto pamiętać, że ceny w Chorwacji znacznie wzrosły i są wyższe niż w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-15-2014, 23:02
justyna250r justyna250r jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

byłam parę razy, tj. Porec, Trogir, Dubrovnik > kolejność nie przypadkowa, co miasto to dalej na południe i ładniej. Najtańszy był zdecydowanie Trogir, małe miasteczko, ale ładnie, takie opcjonalne miasto, po środku, więc i ciepło i ładnie i niedrogo :P najładniej to w Dubrovniku, ale to na samym końcu Chorwacji, daleko, drogo jeśli chcesz mieszkać tak blisko żeby na nogach chodzić na plaże. Ogólnie fajny kraj, ale plaże same kamieniste! Piasek to tylko wybrane plaże tam mają, praktycznie żadna szczerze :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-19-2014, 19:44
dominika.b dominika.b jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez D.S. Pokaż post
Z opowieści moich znajomych najtańszą formą podróży jest dojazd samochodem i noclegi na placach kempingowych. Kempingi są bardzo czyste i dobrze wyposażone. Oczywiście jak najbliżej morza. Planujemy również w tym roku wyjazd do Chorwacji
Moja siostra w tym roku się tam wybiera ze znajomymi i też wybrali samochód, podróż dłuższa ale na miejscu samochód się zdecydowanie przydaje i przede wszystkim zaoszczędza się sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-19-2014, 20:18
hskdu hskdu jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wyspy w pobliżu to znane miejsca do nurkowania. Skał sporo, fajna woda .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.