Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-22-2014, 17:08
drogue drogue jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Ja byłam dwa razy w Chorwacji i za każdym razem w okolicach Splitu, a dokladniej Sibeniku. Na polu namiotowym i podróż oczywiście samochodem. Byliśmy około dwa tygodnie a wydaliśmy mniej pieniędzy aniżeli na wakacjach nad polskim morze. Bardzo polecam Chorwację, bo jest piękna, tania i ma najczystsze morze w Europie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-26-2014, 17:55
Dotka. Dotka. jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chorwacja, a zwłaszcza jej nadmorska część, nie jest wcale tania. Jak wszędzie w miejscach typowo turystycznych ceny są wysokie i trzeba się z tym liczyć, że za piwo w pubie zapłacimy 15 zł, a za butelkę wody w sklepie nie raz i 8 zł. Ja osobiście polecam północną część wybrzeża chorwackiego: Istria, Krk i te okolice. Natomiast, jeśli chodzi o wyspy to zdecydowanie Vis. Przez to, że jest to najdalej od wybrzeża położona wyspa Chorwacji, to nie ma tam aż tylu turystów przez co można poznać klimat prawdziwej Chorwacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-30-2014, 07:40
Agatta93 Agatta93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moja znajoma tydzień temu wróciła z Chorwacji. Bardzo jej się podobało. W sklepach można się dogadać nie tylko na migi (jeśli nie zna się języka,nawet angielskiego) ale ekspedientki potrafią zrozumieć pewne hasła naszego rodzimego języka zapewne z powodu wysokiej liczby turystów z Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2014, 22:40
marleena93's Avatar
marleena93 marleena93 jest offline
Starszy Kumotr

Arrow Crikvenica

Ja byłam w Crikvenicy i bardzo polecam. Bardzo fajne miasteczko turysyczne, które bardzo miło wspominam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2018, 13:50
monula monula jest offline
Kumotr

Domyślnie

Byłam dwa razy w Chorwacji, zawsze jeździmy w ciemno samochodem, droga wcale nie jest długa i można podziwiać widoki w trakcie podróży. Ceny, w porównaniu do innych krajów są niskie. To, że za butelkę wody zapłacimy 8 zł to jest naprawdę niewiele. Nie można się spodziewać cen jak z biedronki W tym roku zrezygnowaliśmy z Chorwacji, bo byliśmy u znajomych, którzy mają dom w Hiszpanii, piękny z klimatem jak z obrazka: [url]www.villamarestate.com/[/url] było super i płaciliśmy tylko za samolot i jakieś zakupy. Teraz mamy ciężki orzech bo nie wiemy na to się zdecydować w przyszłym roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-28-2019, 11:06
kamila0503 kamila0503 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Byłam kilka razy w Rogoznicy. To miasteczko miedzy Šibenikiem a Splitem. Piękne miejsce. Nie jest drogo a jeżeli ktoś nie chce tylko leżeć na plaży to miejsce akurat dla niego. Obok jest piekne miasteczko Primošten, idealnie do zwiedzania. Dosyć blisko jest też Šibenik i Split, które trzeba zobaczyć będąc tam. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.