Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-19-2013, 21:04
p.chechla p.chechla jest offline
Kumotr

Domyślnie

A czy ktos z was zdawal moze egzamin i angielskiego i moglby porownac stopien trudnoscci? To moze nietypowe pytanie, ale zdawalam ostatnio CPE i zastanawiam sie, czy obecny Dele Superior na poziomie C2 jest rownie trudny i tez wymaga absolutnej bieglosci i tylezsamo przygotowan? Bo niegdysiejszy Dele Superior, sprzed wprowadzenia zmia,n wydawal mi sie jednak troche lzejszy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-23-2013, 22:57
edytaw edytaw jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W Hiszpanii miałam zajęcia z nauczycielką, która jest też egzaminatorką egzaminów DELE i podobno C2 po reformie to killer, który jest nieporównywalnie trudniejszy od starego dobrego Superior... Nawet Hiszpanie mają problemy z rozwiązaniem zadań, gdyż nie chodzi już tylko o znajomość języka, ale umiejętność rozwiązywania podchwytliwych zadań. W obecnej sytuacji po reformie poziom C1 to już też wyznacznik wysokiego poziomu i biegłości. Ale sama póki co nie mam, więc jeśli ktoś zdawał i może potwierdzić/sprostowac, to będę wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-13-2018, 17:51
Aylenette Aylenette jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A co sądzicie o PRISMA C1? Ktoś ma, poleca? Też zastanawiam się teraz nad wyborem metody do superior. Z góry dzięki za wskazówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2018, 18:15
linfei linfei jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Do powtórki z gramatyki przed DELE Superior polecam "Gramatica de Uso del Espanol C1-C2" , a także "Ejercicios Gramaticales Nivel Medio y Superior" L.Busquets, L.Bonzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.