Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-24-2012, 21:17
anna karenina anna karenina jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja tez kupuję książki po angielsku w ciuchlandach, choc coraz częsciej pokazują się już polskie książki. Angielskie ksiązki są przede wszystkim tanie i nie mocno zniszczone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2012, 21:20
joannalilia joannalilia jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Trudno nazwać brytyjski OXFAM ciucholandem, chociaż ciuchy też tam są, ale to właśnie tam kupiłam masę świetnych książek , w tym dzieła zebrane Szekspira za 3 funty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2012, 21:27
jalubie jalubie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ja kiedyś dostałam Czarnoksiężnika z Krainy Oz, a potem Hucka Finna i Tomka Sawyera, w całości, wszystko po angielsku więc da się, i naprawdę czasami znajdzie się coś dobrego, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać, bo nie wszędzie mają książki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2012, 21:32
g.spy g.spy jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Szczerze to pierwsze słyszę żeby w ciucholandach można było dostać książki ale przypuszczam że nawet jeśli to prawda (bo skoro ktoś się z tym spotkał to widocznie tak rzeczywiście jest) to prawdopodobnie tematyka i rodzaj książek w takim sklepie będzie bardzo przypadkowa, aczkolwiek jednocześnie ceny powinny być bardzo zachęcające.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 00:06
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez g.spy Pokaż post
Szczerze to pierwsze słyszę żeby w ciucholandach można było dostać książki ale przypuszczam że nawet jeśli to prawda (bo skoro ktoś się z tym spotkał to widocznie tak rzeczywiście jest) to prawdopodobnie tematyka i rodzaj książek w takim sklepie będzie bardzo przypadkowa, aczkolwiek jednocześnie ceny powinny być bardzo zachęcające.
Bo nie w każdym ciucholandzie są.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 00:26
mjanisze mjanisze jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W second-handach mozna tez kupic powiesci po angielsku praktycznie za grosze wiec jak ktos nie ma kasy a chce cos poczytac, second-hand bedzie tu niezastąpiony!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 00:30
M.Burdzy M.Burdzy jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Szczecin
Domyślnie

Chyba zacznę odwiedzać "ciucholandy"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 04:40
andkrak andkrak jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez justyna21 Pokaż post
Ciucholandy źródłem książek.

Kiedyś dowiedziałam się że tam można znaleźć książki. okazało się, że to prawda do tej pory odwiedzam co jakiś czas ciucholand w poszukiwaniu i zdobycia książek. Macie podobne doświadczenia. Może stworzymy spis ciucholandów w których można takie książki znaleźć? Myślę, że takie zakupy są dobre nie tylko na zdobycie książek pomocnych w nauce języka ale też nie nadwerężają zbytnio naszego budżetu
Wiem, że jest jeden w Zakopcu, przy wjeździe do miasta, zdaje się ul. Nowotarska. Fajne książki anglojęzyczne można znaleźć za grosze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 08:36
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez andkrak Pokaż post
Wiem, że jest jeden w Zakopcu, przy wjeździe do miasta, zdaje się ul. Nowotarska. Fajne książki anglojęzyczne można znaleźć za grosze.
Ale taki z książkami? A czy znacie jeszcze jakieś inne sklepy z ciuchami, gdzie są angielskie książki właśnie w Zakopanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 09:39
karolineusz karolineusz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A to ciekawe. Muszę odwiedzić kilka i się przekonać. Do tej pory najtaniej kupowałam na akcjach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.