Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-10-2012, 22:01
Gosiak's Avatar
Gosiak Gosiak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie "Gra o tron"

Czy są tu jacyś fani serialu HBO oraz sagi G.R.R.Martina? Czy także nie możecie się doczekać kolejnego sezonu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2012, 22:58
jalubie jalubie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja właśnie ciąąąąągle o tym słyszę i ciągle mam ochotę się zabrać, ale nie mam czasu bo mam naukę i inne niedokończone seriale! Ale na pewno kiedyś się uda
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2012, 23:52
Dawid Dymaczewski Dawid Dymaczewski jest offline
Kumotr

Domyślnie A co z serią książkową?

Ja miałem przyjemność obejrzeć obydwa sezony. Bardzo podoba mi się, że mimo etykietki "fantasy", głównym zalążkiem fabuły są intrygi i polityka. Mam nadzieję, że się to nie zmieni. Planuję przeczytać, te części z serii książkowej, które nie zostały jeszcze zekranizowane Słyszałem też, że fani obawiają się że autor z uwagi na podeszły wiek nigdy nie ukończy swojego dzieła... mam nadzieję że się mylą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2012, 11:35
seri's Avatar
seri seri jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez jalubie Pokaż post
Ja właśnie ciąąąąągle o tym słyszę i ciągle mam ochotę się zabrać, ale nie mam czasu bo mam naukę i inne niedokończone seriale! Ale na pewno kiedyś się uda
Zostaw naukę!! Książkę bardzo polecam Serial, no cóż, nie jest zły, ale nie podoba mi się, że trzeba tak długo czekać na kolejne sezony
Stary 06-11-2012, 12:03
Beata88 Beata88 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Bardzo lubię serial, niedługo zabieram się za czytanie Książek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2012, 12:27
valan's Avatar
valan valan jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Serial jest moim ulubionym Na książkę chwilowo nie mam czasu, tym bardziej że jest dosyć opasła. Na 3 sezon czekam tym bardziej, że ostatni odcinek 2 sezonu był epicko ciekawy.

Ostatnio edytowane przez Magnolia27 : 02-26-2015 o 11:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2012, 12:57
Klaudyna's Avatar
Klaudyna Klaudyna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A ja nie oglądałam ani odcinka, tymczasem o tym serialu mówią wszyscy, czuję, że coś mnie omija
Zapraszam na moją stronę tłumacza: [url]http://tlumaczenia.midsummer.xaa.pl/[/url] Tutaj powinien być jakiś mądry cytat, najlepiej o tłumaczeniu, ale nie mam pomysłu, więc wstawiam zdjęcie Maurycego: [url]http://www.voila.pl/287/x7utw/?1[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-13-2012, 20:02
Perdita Perdita jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja też nie oglądałam ani jednego odcinka tego serialu, ale w zeszłe wakacje czytałam pierwszy tom literackiego pierwowzoru. Chociaż odrzucają mnie niektóre zbyt brutalne sceny, postacie są zarysowane na tle ciekawie, że chętnie przeczytałabym kolejne części sagi George'a Martina. Może po sesji znajdzie się na to czas?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-14-2012, 13:33
jimme jimme jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślałem, że nie ma osoby na tym forum, która nie oglądała/czytała Gry o Tron. Kto jeszcze nie miał okazji niech zacznie od książki, zanim nakręcą pozostałe sezony serialu minie bardzo dużo czasu, a gdy zaczniecie czytać to już nie będziecie się mogli oderwać. Przeczytałem bardzo dużo powieści, ale muszę przyznać, że tak ciekawie napisanej i tak wciągającej jeszcze nie miałem okazji. Polecam!

Ostatnio edytowane przez Magnolia27 : 02-26-2015 o 11:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-14-2012, 13:37
aaa509 aaa509 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Dawid Dymaczewski Pokaż post
Słyszałem też, że fani obawiają się że autor z uwagi na podeszły wiek nigdy nie ukończy swojego dzieła... mam nadzieję że się mylą.
Ja jestem właśnie jednym z tych fanów. Cieszę się, że Martin się angażuję, pojawia na tak wielu conventach itp, ale z drugiej strony, kurczę, jak sobie pomyślę, ile mu zajmuje pisanie jednego tomu, i zważywszy na to, że z każdą kolejną książką zwiększa się ilość potencjalnych książek w całej serii (bo jak sam mówił, początkowo miały być tylko 3 tomy, potem 5, teraz oficjalnie jest 7 chociaż w wywiadach już się z tego wykręca, mówiąc, że tyle jeszcze ma do przekazania, że te dwa tomy raczej tego nie pomieszczą), a lat mu raczej nie ubywa, to się zaczynam bać, że on tego nie skończy.

Tak czy inaczej, polecam serię wszystkim tym, którzy jeszcze nie czytali! Naprawdę warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.