Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Język angielski
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-03-2019, 19:21
Martinar Martinar jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na pewno warto, nic nie zastąpi obcowania z "native speakers" i czasu spędzonego w innej kulturze. Wybrałabym pierwszy semestr drugiego roku magisterskich, żeby nie stracić kontaktu z promotorem podczas pisania pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2019, 14:03
akisa1 akisa1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak studiowałam to nie miałam co prawa podziału na licencjat i magisterkę tzn. robiłam tylko studia magisterskie, ale wyjechałam zagranicę dwa razy na stypendium - najpierw na 4. roku studiów w semestrze letnim na Erasmusa do Niemiec (polecam 2. semestr, ponieważ jest wtedy ładna pogoda i można przyjemnie spędzić czas z nowo poznanymi osobami), a następnie na cały 5. rok do Austrii na inne stypendium i nie było dla mnie problemem pisanie tam magisterki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2019, 18:55
Kimchi Kimchi jest offline
Kumotr

Smile

Moim zdaniem warto wyjechać na 2 roku studiów licencjackich, lub II semestr I rok magisterskich. Co prawda można pisać pracę będąc tam, ale na pewno nie jest to łatwe i zachęcające, a i czasem kontakt z promotorem jest bardzo przez to utrudniony (dla niektórych rozmowa Skype to nie jest to samo i chcą każdą część pracy do poprawy w wersji papierowej.. tak, ja miałam taką panią promotor). Poza tym nie stracisz dużo z roku i na spokojnie wrócisz, żeby dokończyć pisanie.
Myślę, że na 2 roku licencjatu spokojnie sobie dasz radę z poziomem języka.
Czy warto? ZAWSZE warto jechać na Erasmusa i na praktyki, same najlepsze przygody życia. Sama byłam i na studiach i na praktykach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2019, 01:18
idxx idxx jest offline
Kumotr

Domyślnie

Oczywiście, że warto, zawsze warto skorzystać z takiej możliwości. Najlepszy czas to moim zdaniem II lub III semestr magisterki, a jeśli chodzi o licencjat - zdecydowanie III i IV.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2019, 19:39
AnnaMa
Guest

Domyślnie odp.

Zdecydowanie warto
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2019, 17:50
polnis's Avatar
polnis polnis jest offline
Kumotr

Thumbs up

Mój pierwszy wyjazd z tym projektem odbyłam właśnie na studiach licencjackich a następnie ponowiłam go na studiach magisterskich. Wyjechałam na cały rok (ostatni rok studiów), także w sprawie pracy magisterskiej kontaktowałam się mailowo z moją uczelnią. Bardzo polecam wyjazd na studia jak i na praktyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.