Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-18-2017, 14:28
alkacc01 alkacc01 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Podróż autostopowa za granicę

Witam, czy ktoś z was odważył się kiedyś na podróż autostopem za granicę?? jeżeli tak to jaki był wasz cel, oraz jak wrażenia? warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-18-2017, 15:27
encja encja jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja troszkę autostopowałam jak byłam na erasmusie. Pojechałam ze znajomymi z Lublany do Wenecji. Fantastyczna przygoda Później okazało się, że autostopowanie we Włoszech jest nielegalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2018, 13:40
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Warto. W dzisiejszych czasach mając możliwość połączenia autostopu z couchsurfingiem, dostajesz gotowy przepis na darmowe podróże. Wystarczy spakować plecak, zamachać kilka razy i droga ku przygodzie staje otworem. Autostop to sposób podróży który sprawdza się nie tylko w Europie. Ja narazie byłam tylko w Rumunii, poznałam świetnych ludz, którzy nieustannie się uśmiechali, ale czasami zdarzało się trzy, dwie godziny stania w ukropie, albo marszu. Byliśmy małą grupą bo 4 osoby, i, ale w tym roku dołączyłam do grupy osób które od kilku ładnych lat podróżują tylko w ten sposób, powiedziały mi, że bez większych problemów można podróżować w ten sposób nie tylko w Europie, ale też Ameryce Południowej, Azji czy Afryce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-29-2018, 02:19
alexis1307 alexis1307 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja zaczęłam swoją przygodę z autostopem podczas wakacyjnego pobytu w Niemczech. Pracowałam tam na poczcie i żeby zaoszczędzić na bilecie tramwajowym, każdego dnia łapałam z koleżanką stopa po pracy! Super sprawa! Codziennie ktoś inny, nowi ludzie, nowe historie. Oprócz tego dojechałam kiedyś autostopem z kilkoma przesiadkami do Budapesztu. Także bardzo miło to wspominam. Zwykle ludzie, którzy zabierają autostopowiczów, kiedyś sami nimi byli. Opowiadają przy okazji wiele ciekawych historii ze swoich podróży
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.