Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-07-2018, 18:37
kplona kplona jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To zależy jak długa podróż. Ja najbardziej lubię wakacje last minute ze względu na cenę, po przybyciu na miejsce i zobaczeniu okolicy można planować co ma ochotę się zobaczyć. Jeśli chodzi o krótkie wypady, np. 2-3 dniowe lubię zaplanować co mam ochotę zobaczyć i na tej podstawie ułożyć plan by nie marnować dużo czasu na przemieszczanie się
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2018, 22:39
isa1 isa1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja lubię mieć plan, więc nawet jeśli wyjazd jest spontaniczny, to lubię przemyśleć, chociaż z grubsza, co chciałabym zobaczyć i mieć jakiś punkt wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 10:50
m.stepuch m.stepuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tak, zgadzam się. Przewodnik zakupiony i przewertowany, zaznaczone punkty obowiązkowe. Ale z drugiej strony, jak coś nie pójdzie, coś się sypnie, może zaboleć, że plan legł w gruzach. Tradycyjnie złoty środek!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 14:04
jakubgrzeszczak2 jakubgrzeszczak2 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Lublin
Domyślnie

Robię listę rzeczy, które chcę zobaczyć, ale jak mi się nie uda to trudno. W pierwszej kolejności staram się spędzić czas z miejscowymi i poznać miasto z ich punktu widzenia. Do tego polecam Couchsurfing - naprawdę genialna i godna polecenia strona
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 19:26
olapisarek olapisarek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze zaplanowane. Nie wyobrażam sobie jechać gdzieś bez planu, czułabym się bardzo niepewnie. Moja siostra nawet zawsze się ze mnie śmieje, że muszę mieć wszystko zaplanowane co do minuty i ma w tym trochę racji Podróż nie jest wyjątkiem. Jak planuje wycieczkę, to od razu wyszykuję miejsca, które chciałabym zobaczyć i noclegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2018, 21:58
lukasz.bachora lukasz.bachora jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja uwielbiam planować podróż, a potem robić wszystko inaczej, niż zaplanowałem "Przygoda dzieje się sama". W obecnych czasach, kiedy nocleg da się zarezerwować w 5 minut na telefonie, można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2018, 22:38
karo06 karo06 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja muszę mieć wszystko rozplanowane. Nie lubię jeździć całkiem w ciemno a plany w razie czego można zmienić. Zawsze się boję, że jak nie zrobię 'researchu' to przegapię jakieś fajne miejsca i atrakcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2018, 10:20
mpiescinska mpiescinska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najlepszy jest miks - przed wyjazdem studiuję mapę miejsca, do któego się wybieram, patrzę co leży obok siebie i możnaby to zobaczyć za jednym wyjściem, a na miejscu zdaję się już na siebie - bez żadnego "dzisiaj na 9 do muzeum, na 13 do parku, a o 15 gdzieś indziej".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-14-2018, 13:03
siluvaine siluvaine jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Szczerze mówiąc zawsze wolałam planować podróże- wyjeżdżanie bez jakiegokolwiek planu nie sprawiało mi żadnej przyjemności, a niosło ze sobą jedynie stres i niepewność. Zmieniło się to, gdy zaczęłam podróżować z przyjaciółmi. Oczywiście, nie potrafię sobie pozwolić na totalną samowolkę Jednakże lubię czasem nasze niespodziewane, szybkie wycieczki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-14-2018, 13:32
mwalasek mwalasek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze z planem, ponieważ jestem paranoikiem. Nawet jadąc do pracy mam wszystko opracowane co do minuty. Podróż bez planu wydaje się w teorii ekscytująca, ale dla mnie byłaby tylko wypełniona martwieniem się o każdą błahostkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.